1000 TL'ye Brown switch klavye önerisi

Bütçe
1000

MeLinthegame

Yoctopat
Daha fazla  
Evet dostlar geçen günlerde bir hataya düşerek Gamepower Warlock compact red Switch aldım, fakat klavyenin sıkıntıları var. Tuşları daha şimdiden yumuşamaya başladı ilk geldiğindeki hissiyat yoktu, ve çınlama sesi var. Bu klavyeyi iade edip başka bir klavyeye geçmek istiyorum fakat özellikle brown Switch olmasını istiyorum. Olmazsa Blue Switch alabilirim. Önerileriniz nelerdir?

Evet dostlar geçen günlerde bir hataya düşerek Gamepower Warlock compact red Switch aldım, fakat klavyenin sıkıntıları var. Tuşları daha şimdiden yumuşamaya başladı ilk geldiğindeki hissiyat yoktu, ve çınlama sesi var. Bu klavyeyi iade edip başka bir klavyeye geçmek istiyorum fakat özellikle brown Switch olmasını istiyorum. Olmazsa Blue Switch alabilirim. Önerileriniz nelerdir?
Hocam amacınız çınlama olmamasıysa maalesef o bütçede çınlama yapmayan mekanik klavye bulamazsınız.

Çınlaması az olan bir klavye öneriniz var mı hocam? Çünkü bu klavye çok kalitesiz hissettiriyor her an elimde kalacakmış gibi.
Maalesef neredeyse hepsi öyle. Ben pek fazla klavye deneyimlemedim. Fakat az ses çıkaran klavye bilenler varsa konuya yazarlar. Ayrıca blue alacağınız için yüksek sese her türlü maruz kalacaksınız zaten.

Hocam değişebilir isterseniz 2 hafta oldu alalı blue switch

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230429_220002_Chrome.jpg
    Screenshot_20230429_220002_Chrome.jpg
    75,2 KB · Görüntüleme: 16

Yeni konular

Geri
Yukarı