1000 TL'ye Gaming kulaklık tavsiyesi

halbezar

Hectopat
900-1200 civarı bir bütçem var. Kablolu Gaming kulaklık için tavsiyelerinizi bekliyorum. Ses kasabileceğim bir kulaklık olursa daha iyi olur. Bütçe esnetilebilir.

900-1200 civarı bir bütçem var. Kablolu Gaming kulaklık için tavsiyelerinizi bekliyorum. Ses kasabileceğim bir kulaklık olursa daha iyi olur. Bütçe esnetilebilir.

LOGITECH G432 SURROUND SOUND WİRED GAMİNG HEADSET fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da bunu kullanabilirsiniz ben 2-3 yıl kullandım çok memnun kaldım sonra bozuldu ama. Eskilerden yani çokda sayılmaz ama ben şu an da Logitech G PRO X kullanıyorum bu kulaklık benimkinden iyi yani alabilirsin.

Bakalım şöyle:
BlackShark V2X var 599TL'e ama siz 1000 liralara kadar çıkabiliyorsunuz bu bir kenarda dursun.
BlackShark V2 var o da 1181TL ama ufaktan sizin bütçenizi geçiyor.
Bunların hiçbiri diyorsanız:

Yazdıklarınız için teşekkürler onlara bakacağım fakat bir şey daha soracağım. Razer Barracuda X nasıldır? Biliyorum kablolu dedim ama kablolu kulaklıklarla aynı fiyatta olduğunu görünce ve yabancı bir kaç sitede önerilerde görünce sormak istedim.
Edit:
Blackshark V2 X i bir arkadaşım kullandı surround u çok kötü çalışıyor ve mikrofonu da çok az ses çıkarıyor demişti bana.
Cloud 2 7.1 i de başka bir arkadaşım kullanıyor ve memnun.
Logitech G 233 kullandım ve başka Logitech ürünler de kullandım bazen iyi oluyorlar uzun süre dayanıyorlar bazen kötü. Biraz kumar gibi geliyor Logitech artık.

Son düzenleme:
Yazdıklarınız için teşekkürler onlara bakacağım fakat bir şey daha soracağım. Razer Barracuda X nasıldır? Biliyorum kablolu dedim ama kablolu kulaklıklarla aynı fiyatta olduğunu görünce ve yabancı bir kaç sitede önerilerde görünce sormak istedim.
Edit:
Blackshark V2 X i bir arkadaşım kullandı surround u çok kötü çalışıyor ve mikrofonu da çok az ses çıkarıyor demişti bana.
Cloud 2 7.1 i de başka bir arkadaşım kullanıyor ve memnun.
Logitech G 233 kullandım ve başka Logitech ürünler de kullandım bazen iyi oluyorlar uzun süre dayanıyorlar bazen kötü. Biraz kumar gibi geliyor Logitech artık.
Bugün ya da yarın Barracuda X'i bende spariş edeceğim.
Aynen doğrudur bu arada. V2X'in içinden USB ses kartı çıkmıyor o yüzdendir.

Bahsedilenler ile birlikte o bütçeye alabileceğin en iyi kulaklık Blackshark V2 bence.
Ses kalitesi sayesinde müzik dinlerken seni tatmin eder, ses ve mikrofon için ayrıntılı yazılımıyla duyduğun ses ve mikrofonda çok iyi ince ayar yapabilirsin.
Sanal surround ve çeşitleri, EQ, ses normalleştirme, ses berraklaştırma gibi bir sürü ayarla çok iyi ses kasarsın. Üstelik tüm bu ayarları profiller oluşturarak oyununa, filme ve müziğe göre en ideal şekilde ayarlayıp, oluşturduğunuz profile masaüstünde sağ alttaki Razer Synapse uygulamasının üstüne gelerek profiller arasında geçişi programı açmadan yapabilirsiniz.
Hava alan padleri, kafa ve kulaklara az baskı yaparak konforda da çok iyidir.
Özetle ses kasmada, konforda ve müzikte bahsedilenlerden bariz iyi.
Bir uyarı: Kuzenim kullanıyor ve ilk önce kulaklığı USB 2.0 destekli ve parazitli monitörün USB çıkışına takmıştı. USB ses kartı sapıtmıştı. Kasanın arkasındaki USB 3.0 portuna takınca düzeldi ve bir daha yaşanmadı.

Blackshark V2 X 3.5 MM jacklı, Blackshark V2 USB arabirimli, Blackshark V2 Pro ise kablosuz versiyondur.

Yeni konular

Geri
Yukarı