1000 TL'ye kadar RAM önerisi

NuteLya

Kilopat
Daha fazla  
Corsair modeli frekans sebebiyle daha yüksek performans verecektir. Amacınız günlük kullanım ve oyun ise CL18 değeri de önemsiz. Corsair modeli alınabilir.

Corsair modeli frekans sebebiyle daha yüksek performans verecektir. Amacınız günlük kullanım ve oyun ise CL18 değeri de önemsiz. Corsair modeli alınabilir.
Dediğiniz gibi oyun için kullanacağım. 4000Mhz almak daha mı mantıklı o zaman? Anakartım destekliyor sonuçta. CL18 o ürün de. Marka olarak Corsair daha iyi diye biliyorum. Fark yaratır mı?

Elinizdeki işlemci nedir? Ryzen 2000 serisi bir işlemci ise 3200 MHz'e kadar destek var. 3600 MHz bir bellek alırsanız gerçek hızında kullanamayabilirsiniz. Elinizdeki 3000 serisi bir işlemci ise 3600 MHz alabilirsiniz. 4000 MHz bir belleğe boşuna para vermeyin. Ryzen işlemcilerde bellek performansı 3800 MHz civarında düşüyor. Daha fazla FPS alamazsınız.

Elinizdeki işlemci nedir? Ryzen 2000 serisi bir işlemci ise 3200 MHz'e kadar destek var. 3600 MHz bir bellek alırsanız gerçek hızında kullanamayabilirsiniz. Elinizdeki 3000 serisi bir işlemci ise 3600 MHz alabilirsiniz. 4000 MHz bir belleğe boşuna para vermeyin. Ryzen işlemcilerde bellek performansı 3800 MHz civarında düşüyor. Daha fazla FPS alamazsınız.
Ryzen 5 3600 kullanıyorum. 3600Mhz olan Corsair kafi o zaman?
GSkill Trident Z 3600 MHz CL16 olan modeli alın kesinlikle.
Fiyatı 200TL civarı oynuyor o dediğiniz ürün ile Corsair'in değecek bir fark var mı?

MediaMarkt'ta online alışverişte sepette % 5 indirim var her üründe + club kart üye olursan 50 TL'de hoş geldin kuponu veriyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı