1000 TL'ye mouse önerisi

Cyrox1

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, kullandığım ASUS ROG Keris wired mouse bozuldu ve yeni mouse arayışı içindeyim. SteelSeries Rival 3 ve SteelSeries Prime önerilerine baktım ancak çok içime sinmedi çünkü iki mouse hakkında da olumsuz görüşler var. Sizin bu fareler hakkında görüşleriniz neler ve alternatif olarak ne önerirsiniz?

Yeni önerilerinizi bekliyorum.

Sizin bu fareler hakkında görüşleriniz neler?

Bu bütçede tercih edilmez pek. Prime daha çok düşük bütçenin ürünü. Rival 3 ise pek iyi bir cihaz değil.

...alternatif olarak ne önerirsiniz?

100 lira sorun olmazsa A950 Pro alınabilir, güzel kablosuz.

Bu bütçede tercih edilmez pek. Prime daha çok düşük bütçenin ürünü. Rival 3 ise pek iyi bir cihaz değil.

100 lira sorun olmazsa A950 Pro alınabilir, güzel kablosuz.

Bu ürünle ilgili bir video izledim. Gayet iyi bir ürün gibi gözüküyor ancak Türkiye'de çok yaygın bir marka olmadığı için emin değilim. Marka kendini kanıtlamış bir marka mı ve bu siteye güvenebilir miyim?

Ben aldım bu ay. Çok memnunum tavsiye ederim.

Bunu almayı ben de düşündüm ancak aynı fiyat bandında daha iyi ürünler olabiliyor o yüzden sormak istedim. Bu arada şarj ne kadar götürüyor?

Tek dezavantajı Türkiye'de olmayan servis ağı olabilir sanırım.

Ürün fiyatına göre en iyisi anlık olarak ama satıcı satış sonrasında pek muhatap olmuyor, servis ağı da yeterli değil.

Buna rağmen alınır mı? Alınır. Yurt içindeki yakın fiyatlı modeller A950 Pro'ya göre rezalet ötesi, mesela yukarıda önerilen G305 gibi.

Bunu almayı ben de düşündüm ancak aynı fiyat bandında daha iyi ürünler olabiliyor o yüzden sormak istedim. Bu arada şarj ne kadar götürüyor?

Tabii ki aynı fiyat bandında daha kaliteli hatta ondan ziyade sizin tercihlerinize uygun mouse olabilir. Benim tüm kriterlerimi karşıladığı için almıştım ve memnunum. Şarjlı değil pilli. Tek pille çalışıyor kutusundan da bir adet duracell pil çıkıyor. Hala onu kullanıyorum. Rgb olmamasının faydalarından olsa gerek tek pil 250 saate kadar götürüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı