1000 TL'ye Red Switch klavye önerisi

Bütçe
1000
Redragon'un başka bir modeli K552 ile bu model arasında kaldım.
K552 de rbg yok fakat bu modelde var ama biraz yay sesi var diyorlar.
RGB mi daha önemli yoksa yay sesi mi karar sizin.

Bana soracak olursanız yay sesini kesmek daha cazip geliyor. Özellikle çok uzun kullanımda bıkkınlık getiriyor. Daktilo yazar gibi TIK TIK TIK.

RGB olmaması benim için sorun değil. Sizin için çok önemli ise setup için vs. Onu tercih edebilirsiniz. İnternette videoları varsa oradan bakıp sesinin nasıl olduğuna da bakabilirsiniz. Ben kişisel deneyim olarak söylüyorum sadece. Yay sesi rgb olmamasına nazaran daha çok can sıkabiliyor.

RGB mi daha önemli yoksa yay sesi mi karar sizin.

Bana soracak olursanız yay sesini kesmek daha cazip geliyor. Özellikle çok uzun kullanımda bıkkınlık getiriyor. Daktilo yazar gibi tık tık tık.

RGB olmaması benim için sorun değil. Sizin için çok önemli ise setup için vs. onu tercih edebilirsiniz. İnternette videoları varsa oradan bakıp sesinin nasıl olduğuna da bakabilirsiniz. Ben kişisel deneyim olarak söylüyorum sadece. Yay sesi RGB olmamasına nazaran daha çok can sıkabiliyor.

Videolara baktım ve K568 de aşırı şekilde bir yay sesi var ondan dolayı K552 taraftarıyım.
Başka öneriniz var mı teşekkürler.

Bütçenin en iyisi:
Hocam peki redragon k582 r tavsiye eder misiniz Numpad olduğu için almayı düşündüm aynı switchleri kullanıyor ama bir sorayım dedim

Geri
Yukarı