1000₺ VDSL modem önerisi

Samyelii

Centipat
Daha fazla  
İnternetim son bir haftadır sürekli kopuyordu. Hızda da düşüş yaşıyordum. Arkadaşımın yedek bir modemini denedim problem çözüldü. Şu an 1000 TL'yi geçmeyecek şekilde bir modem arıyorum. Keenetic'in de birkaç modeli var fakat kalitesini bilmiyorum. Evimiz müstakil olduğu için sinyal gücü önemli her katta çekmesi bakımından. Pingle çok işim yok fakat oynadığım zamanlar da oluyor. İnternet hızım 50 Mbps VDSL. Aşağıdaki modemlerle olumlu veya olumsuz tecrübesi olanlar varsa yazabilirler. Bu kapsamda önerileriniz varsa yardımcı olursanız sevinirim.

1. TENDA V12 AC1200

2. TP-LİNK ARCHER VR300

Tenda V12 kullanıyorum. Gayet memnunum. Ama yazıcı sunucusunu ayarlayamadım, önemli değil ama benim için bir eksi. Onun dışında hiç sıkıntı yok. TürkNet ile kullanıyorum. FTP sunucusu da var eğer veri atmak isterseniz atabiliyorsunuz.

Tenda V12 kullanıyorum. Gayet memnunum. Ama yazıcı sunucusunu ayarlayamadım, önemli değil ama benim için bir eksi. Onun dışında hiç sıkıntı yok. TürkNet ile kullanıyorum. FTP sunucusu da var eğer veri atmak isterseniz atabiliyorsunuz.
Şuan Tenda'yı almayı düşünüyorum fakat ısınma sorunu oluyor diyorlar, malum aşırı ısınan her cihaz bir süre sonra problem çıkarmaya başlıyor. Kafam oraya takıldı şuan. Tplink'in sinyal gücü düşükmüş şimdi bu kadar para verip birde eski modemin sinyal gücünden daha düşük birşey ile karşılaşırsam büyük sıkıntı olur.

Şuan Tenda'yı almayı düşünüyorum fakat ısınma sorunu oluyor diyorlar, malum aşırı ısınan her cihaz bir süre sonra problem çıkarmaya başlıyor. Kafam oraya takıldı şuan. Tplink'in sinyal gücü düşükmüş şimdi bu kadar para verip birde eski modemin sinyal gücünden daha düşük birşey ile karşılaşırsam büyük sıkıntı olur.
Eğer öyle bir şey varsa ben şu an yaşamıyorum. Gayet memnunum. Fakat FTP'den büyük bir dosya atınca çöktü ki normal diye düşünüyorum. Onun dışında güzel modem, kaçırmadan alın.

Geri
Yukarı