10000 TL dizüstü bilgisayar önerisi

Metehan28

Centipat
Daha fazla  
Bütçem 10.000'e kadar çıkabilir. Piyasayla aram olmadığı için bilmiyorum eğer düşükse daha da yükseltebilirim. Hem üniversite de hem de oyun oynamak için laptop önerisi istiyorum. Oynayacağım oyunlar çok üst düzey oyunlar değil. Ekim ayı için laptop tavsiyelerine baktım ama farklı önerisi olan var mı diye merak ettiğim için soruyorum. Şimdiden teşekkürler.

Bütçem 10.000'e kadar çıkabilir. Piyasayla aram olmadığı için bilmiyorum eğer düşükse daha da yükseltebilirim. Hem üniversite de hem de oyun oynamak için laptop önerisi istiyorum. Oynayacağım oyunlar çok üst düzey oyunlar değil. Ekim ayı için laptop tavsiyelerine baktım ama farklı önerisi olan var mı diye merak ettiğim için soruyorum. Şimdiden teşekkürler.

Bu model sanırım tongfang kasa ısınma sorunu yok ve kasası iyi alınılabilir. Evet tongfang kasaymış düşünmeden alabilirsiniz ileride RAM yükseltirsiniz en az 4 5 sene götürür.

Asus TUF Dash F15 FX516PC-HN003 i5-11300H 16GB RAM 512GB SSD 4GB RTX3050 15.6 FHD 144Hz : Amazon.com.tr: Bilgisayar

Kasa kalitesi iyi arka kapağı metal, soğutması iyi fakat işlemci olarak düşük ama işinizi görür.

Geri
Yukarı