10000 TL ekran kartı önerisi

Bütçe
10000

Ata Sevdikk

Hectopat
Ryzen 5 2600 RX590 ekran kartlı bir sistemim var ve ekran kartında yükseltmeye gitmek istiyorum.

RTX3060 ve 6600,6650 XT ekran kartları arasında kaldım. Artıları eksileriyle yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
hocam o kartlara 10 bin tl biraz aşırı pahalı fakat aralarından en iyisi 6600 alınabilir F/P olarak

Ryzen 5 2600 RX590 ekran kartlı bir sistemim var ve ekran kartında yükseltmeye gitmek istiyorum.

RTX3060 ve 6600,6650 XT ekran kartları arasında kaldım. Artıları eksileriyle yardımcı olursanız sevinirim.
bu fiyata 6700XT varken hiçbiri alınmaz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bütçe Artarsa;

Son düzenleme:
bu fiyata 6700XT varken hiçbiri alınmaz.
Yazılım konusu yüzünden amd’den çekiniyorum. Durduk yere kapanma sorunu yaşanır mı acaba bu kartlarda. Bu kadar para verip yazılımla ilgili sorun yaşamak istemiyorum.

Yazılım konusu yüzünden amd’den çekiniyorum. Durduk yere kapanma sorunu yaşanır mı acaba bu kartlarda. Bu kadar para verip yazılımla ilgili sorun yaşamak istemiyorum.
Sıkıntı yaşamaman çok muhtemel DA foruma bak arada bir burada da yazanları görüyorum. AMD ekran kartı alıyorsan wattman,driver,uc ile büyük risk alırsın ben risk almak istiyorum diyorsan tercih senin. Ben 3070 ve 6800 arasında tercihimi 3070'den yana kullanacağım.

Geri
Yukarı