10000 TL monitör ve ekipman dahil sistem toplama

Rasenboa

Hectopat
Yer
Denizli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
10 bin TL'ye monitör, klavye ve kulaklık dahil oyun odaklı PC toplamak istiyorum. RTX 2070 düşünüyorum ama bir türlü toplayamadım, yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekipman ve monitör için ayırdığınız bütçeyi yazarsanız, kalan ile bir sistem toplayabiliriz. 144 Hz monitör düşünüyor musunuz?

Ekipman ve monitör için ayırdığınız bütçeyi yazarsanız, kalan ile bir sistem toplayabiliriz. 144 Hz monitör düşünüyor musunuz?
evet hepsinin toplamı 10bin tl olabilir maksimum ama 1 kuruş bile geçemez malesef ekipmanlar fiyat performans odaklı olursa daha iyi olur monitör+kasa için 8500-9500 arası düşünüyorum

Önce ekipmanları yazayım.
Kulaklık 1 : Logitech G231 Prodigy Oyuncu Kulaklığı [Windows 8,Mac,Nintendo 3DS,PlayStation 4,Xbox]: Amazon.com.tr
Kulaklık 2 : SteelSeries Arctis Raw Oyuncu Kulaklığı | Adeks Store

Mouse : Steelseries Rival 110 Mouse Fiyatı - Taksit Seçenekleri
Mousepad :
Klavye 1 : Steelseries Apex M400 Aydınlatmalı Mekanik Klavye (UK): Amazon.com.tr: GameEkstra
Klavye 2 : Logitech G413 Silver Mekanik Eu Klavye + Logitech Çanta Hediye - n11.com

Toplam : 1000 TL

Buradan yükseltme yaparken;
İşlemci : Ryzen 5 2600X
RAM : 16 GB
Ekran Kartı : RTX 2070
Monitör : Viesonic VX2458-MHD 144 Hz (Curved)
Bunları seçerseniz eğer 8920 TL tutuyor.

Ekipmanlar ile birlikte toplam 10000 TL.

Önce ekipmanları yazayım.
Kulaklık 1 : Logitech G231 Prodigy Oyuncu Kulaklığı [Windows 8,Mac,Nintendo 3DS,PlayStation 4,Xbox]: Amazon.com.tr
Kulaklık 2 : SteelSeries Arctis Raw Oyuncu Kulaklığı | Adeks Store

Mouse : Steelseries Rival 110 Mouse Fiyatı - Taksit Seçenekleri
Mousepad :
Klavye 1 : Steelseries Apex M400 Aydınlatmalı Mekanik Klavye (UK): Amazon.com.tr: GameEkstra
Klavye 2 : Logitech G413 Silver Mekanik Eu Klavye + Logitech Çanta Hediye - n11.com

Toplam : 1000 TL

Buradan yükseltme yaparken;
İşlemci : Ryzen 5 2600X
RAM : 16 GB
Ekran Kartı : RTX 2070
Monitör : Viesonic VX2458-MHD 144 Hz (Curved)
Bunları seçerseniz eğer 8920 TL tutuyor.

Ekipmanlar ile birlikte toplam 10000 TL.
Teşekkür ederim

Şu hazır sistem atanlara aldanıp sipariş vermeyi düşünmeyin o fiyata 970 Evo m2 li SSD ve daha kaliteli anakartlı sistem toplanıyor aldatıcı bilgiler atıp durmayın şu insanlara

Hazır sistem= Firmanın elinde kalan stok fazlası kalitesiz ve pahalı ürünler

Şu hazır sistem atanlara aldanıp sipariş vermeyi düşünmeyin o fiyata 970 Evo m2 li SSD ve daha kaliteli anakartlı sistem toplanıyor aldatıcı bilgiler atıp durmayın şu insanlara

Hazır sistem= Firmanın elinde kalan stok fazlası kalitesiz ve pahalı ürünler

Kasa : Phanteks
Anakart : MSI Gaming Plus
RAM : Corsair
PSU : FSP
SSD : Adata
Ekran Kartı : MSI
Monitör : Viewsonic
Ekipmanlar : Logitech ve Steelseries

Bunlar kalitesizse, kaliteli olanları yaz da bilelim.

Kasa : Phanteks
Anakart : MSI Gaming Plus
RAM : Corsair
PSU : FSP
SSD : Adata
Ekran Kartı : MSI
Monitör : Viewsonic
Ekipmanlar : Logitech ve Steelseries

Bunlar kalitesizse, kaliteli olanları yaz da bilelim.
çok saolun bu arada bi logitechi sevmiyorum bide mousem var hazırda ekipmanı biraz daha düşürsek acaba 2k 144hz alabilir miyim çünkü darboğaz olur 1080pde diye okudum bazı yerlerde bazı yerlerde ise tam tersini bu konuda herkes kararsız galiba
bide kablosuz 7.1 olursa müthiş olur olmazsa da canınız saolsun

Pc den pek anlamam ama ekipman onerebilirim:
Mouse 1:Razer Deathadder elite
Mouse 2:Steelseries rival 600
Mouse 3:zowie nin bütün mouse lari :)

Kulaklık 1:Hyperx cloud alpha (eğer bunun gibi jakli bir kulaklık alacak iseniz iyi bir ses kartı şart. Hyperx ses kartı da olabilir)
Kulaklik 2:Sennheiser gsp 300
Kulaklık 3:arctis 5 2019 edition

Klavye 1:Corsair k70 rapidfire
Klavye 2:zowie celeritas 2
Klavye 3:razer blackwidow elite

Mouse Pad 1:Razer goliathus speed/control large (speed awp gibi hız isteyen silahlarda iyi olur.control Keleş gibi silahlarda ise yarar)
Mouse Pad 2:Steelseries qck+
Mouse Pad 3:hyperx Fury s speed

Monitör 1:Asus vg248qe 1 Hz 1 ms 24 inch
Monitör 2:MSI optix MAC241C 23,6 inch

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı