10000 TL notebook öenrisi

Bütçe
En fazla 10.000 türk lirası
Hocam tavsiyeler için teşekkürler.

Şu Laptop f/p olarak iyi bir konumda gibi. Ekran kartı kaç W, nereden bakabilirim acaba? HP Victus 4H0L3EA Ryzen 5-5600H 16 GB 512 GB SSD 4 GB RTX3050 16.1" Free Dos FHD Dizüstü Bilgisayar Fiyatları ve Özellikleri

3050 için boş kasa laptop almaya gerek yok. Alternatiflerin daha az FPS alması üzecek ise bunun ekranı da üzecek.
Bravo 15 2021'e bakın derim ben.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yardımcı olan herkese çok teşekkürler, belki şimdi almayabilirim ancak fikir sahibi oldum. Yardım eden herkese teşekkürler.

FP değil hocam. Ekran 60Hz, bunu alacağıma Dell G5 veya ASUS TUF alırdım.
Teşekkürler hocam. Oyun oynamayıp harici 2k monitör ve mouse klavye ile kullandığım için önemsiz ekran değeri. Sanırım 1660 Ti veya super bir kasa alacağım 6.5k civarına denk gelince. Ama bir yandan da laptop mı alsam kararsızım.

Hocam imkanın varsa kasa al geç. Performans sorunları MUX sorunu vs görüyorsun laptopların halini...

Kasa almak mümkün ise laptop seçenekler dahilinde değildir.
Gaming laptopu oyun oynatan tablet olarak düşünün, monitör ile kullanacaksanız ne gerek var ki?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…