10000 TL telefon önerisi

Bütçe
10000

duty with an exo

Hectopat
Yer
Чорнобиль
Daha fazla  
Arkadaşlar telefon almak istiyorum ama şu ara çok kafam karışık. Samsung Note 20 Ultra'nın tasarımı çok hoşuma gidiyor ama forumlarda biraz gezdiğimde o para Android telefona verilmez gibi şeyler gördüm. iPhone 11 veya 11 Pro'ya baktım oda güzel gibi duruyor ama ekran gövde oranı Note 20'den daha küçük, dar hissiyatı verdi.

Yardım edin herhangi bir telefon önerisine de açığım kamera ve ekran önceliğimdir.

Arkadaşlar telefon almak istiyorum ama şu ara çok kafam karışık. Samsung Note 20 Ultra'nın tasarımı çok hoşuma gidiyor ama forumlarda biraz gezdiğimde o para Android telefona verilmez gibi şeyler gördüm. iPhone 11 veya 11 Pro'ya baktım oda güzel gibi duruyor ama ekran gövde oranı Note 20'den daha küçük, dar hissiyatı verdi.

Yardım edin herhangi bir telefon önerisine de açığım kamera ve ekran önceliğimdir.

Hocam "o para Android telefona verilmez" diyenler Apple fanboy çok takmayın.
Eğer kamera çok önemli ise 11 pro/12 mini modellerine bakın.
Ama ekran boyutu/Hz miktarı/panel teknolojisi önemli ise Note 20 modeline bakın.
Kamera olarak aralarında fark var ama IPhone'lar öyle büyük bir fark atmıyor diye biliyorum.

@duty with an exo.

Hocam 11 kullanıcısıyım, hayatımda bugüne kadar hiç Apple ürün kullanmamıştım. Apple kalitesi cidden bambaşka bir şey, ondan bence iPhone alın. Belki fanboy diyeceksiniz ama Apple cidden fanboyluk yapılacak bir marka :).

12 mini çok küçük bir telefon, cidden çok küçük.
11 Pro alın diyeceğim ama o da 14.000 TL. 12 Pro da aynı şekil.
Bu bütçede düz 11 almak pek mantıklı değil, iPhone 12 alman çok daha mantıklı olacaktır. Şimdiden hayırlı olsun.
Eğer 500 TL daha fazla verebilirseniz 128 GB olanı da var.

Yeni konular

Geri
Yukarı