10000 TL Televizyon Önerisi

TaLionSoW

Hectopat
Kullandığımız televizyon 8 yaşında ve artık düzgün çalışmıyor. Yeni bir televizyon lazım. Önerilerinizi bekliyorum.

Hocam dün aynı soru vardı forumda yine aynı TV'yi atıyorum. Daha iyisi yok. 8K düşünmüyorsanız

Daha ucuzu var:

Hocam bu fiyatlarda oled tv'ler daha iyi görüntü veriyor. Eğer özellikle 65 inç olmasına ihtiyaç yoksa benimkinin görüntü kalitesi daha iyidir

Ben hayatımda böyle güzel bir görüntü görmemiştim. Bizde yok tabi mağazada görmüştüm.

QLED teknolojisi kullanılıyor; 165 ekran, harika bir görüntü.

Ben hayatımda böyle güzel bir görüntü görmemiştim. Bizde yok tabi mağazada görmüştüm.

QLED teknolojisi kullanılıyor; 165 ekran, harika bir görüntü.
Hocam bunu dünde tartıştım youtube açın bi izleyin en iyi görüntü kalitesi oled dir. Kendiniz de görürsünüz. Qled arkasındaki lcd panelden ışıkları piksellere yayar. Oled'de her pikselin kendi aydınlatması vardır

Hocam bunu dünde tartıştım youtube açın bi izleyin en iyi görüntü kalitesi oled dir. Kendiniz de görürsünüz. Qled arkasındaki lcd panelden ışıkları piksellere yayar. Oled'de her pikselin kendi aydınlatması vardır
Hocam bu konuda teknik bilgiye sahip değilim. Pazarlama tekniği mi onu da bilmiyorum ama mağazada gözüme çok güzel görünmüştü.

Geri
Yukarı