10000 TL'ye laptop önerisi

Namsoila

Centipat
Daha fazla  
Lenovo
Asus Vivobook
Diğer Lenovo

Bu üç model arasında kaldım. Hepsi benzer özelliklere sahip. AMD 7320u işlemcili 8 GB RAM'li. Hangisini alırdınız? Ben sadece VS Code ve browser kullanıyorum. Daha üst segmente ihtiyacım yok, zaten üst segmente çıkınca laptop alasım gelmiyor. Teşekkürler.

Lenovo V15i kesinlikle önermem ekran kalitesi parlaklığı çok kötü derecede.

İdeaped iyidir hoştur. Ama ben Asus'u alırdım.

Lenovo
Asus Vivobook
Diğer Lenovo

Bu üç model arasında kaldım. Hepsi benzer özelliklere sahip. AMD 7320u işlemcili 8 GB RAM'li. Hangisini alırdınız? Ben sadece VS Code ve browser kullanıyorum. Daha üst segmente ihtiyacım yok, zaten üst segmente çıkınca laptop alasım gelmiyor. Teşekkürler.
Vivo en makulu.

Lenovo
Asus Vivobook
Diğer Lenovo

Kullanım amacın burada çok önemli onu belirtirsen daha iyi yardımcı olabilirim. İkinci el temiz bir cihaz alman yönünde benim tavsiyem özellikle önerebileceğim i7 7700 HQ işlemcili bir cihaz alırsan her türlü işini rahatlıkla halledebilirsin 11 bin bandında ve performans olarak çok daha iyi olur

Teşekkür ederim herkese. Vivo alacağım. 2.el düşünmüyorum kötü tecrübem var.
Hayırlı uğurlu olsun şimdiden hocam. 2. el için güvenilir iyi bilindik cihaz olmazsa zaten çok tavsiye etmiyorum sadece size bahsettiğim modelde cihazlar 4 5 sene önce 1000 dolar bandında satılıyordu o yüzden hala çok iyi performans veriyorlar kullanım amacınıza bütçenize ve içinize hangisi siniyorsa onu alın. Ssd kapasitesine mutlaka dikkat edin

Geri
Yukarı