10000 TL’ye sistem toplama

Bütçe
10.000

murky_future

Decapat
Daha fazla  
Merhaba selamlar, maksimum bütçe 10.000 TL olacak şekilde güçlü bir oyun kasası toplamak istiyorum. Fiyata monitör dahil olmayacak. Güzel bir soğutma ve bileşenlerin arasındaki uyum benim için ön planda. RAM olarak 16 GB (8x2) düşünüyorum. Ekran kartı mümkünse çift fanlı ve stabil olarak serin çalışan bir model tavsiye edebilirseniz sevinirim.

Kendim araştırma yaparak bu sisteme ulaştım. Sizce nasıldır alınır mı daha iyisini toplayabilir miyim?

10000 TL'yi aşmazsanız sevinirim. Teşekkürler..

Son düzenleme:
Merhaba selamlar, maksimum bütçe 10.000 TL olacak şekilde güçlü bir oyun kasası toplamak istiyorum. Fiyata monitör dahil olmayacak. Güzel bir soğutma ve bileşenlerin arasındaki uyum benim için ön planda. RAM olarak 16 GB (8x2) düşünüyorum. Ekran kartı mümkünse çift fanlı ve stabil olarak serin çalışan bir model tavsiye edebilirseniz sevinirim.

Kendim araştırma yaparak bu sisteme ulaştım. Sizce nasıldır alınır mı daha iyisini toplayabilir miyim?

10000 TL'yi aşmazsanız sevinirim. Teşekkürler.

10 k ile GTX 1660 sistem alınmaz. Yazık halimize

Merakımdan soruyorum ekran kartı fiyatları ucunca aynı özellikteki laptop ve masaüstü kasalar aynı fiyata denk geldi sizcede gaming laptop almak mantıklı mı yani alırsın laptobu hem laptop gibi kullanırsın eve gelince bağların monitorunu klavyeni kullanırsın yanlış mı düşünüyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı