10000TL laptop önerisi

Hocam Yurtdışı alışverişine pek sıcak değilim siz yaptıysanız bilgilendirmenizi isterim

Hocam Yurtdışı alışverişine pek sıcak değilim siz yaptıysanız bilgilendirmenizi isterim
Sosyal'de çokça tanık oldum amazon.com ve newegg'ten alışveriş yapan çok, önceki konuları bir gezinin illaki bulursunuz alışveriş yapan birini

@HANS BİLAL hocamın siparişi geldiyse o newegg üzerinden alışveriş yapmıştı.
Lenovo'nun global garantisi olmayabilir. Eğer varsa bence çok güzel.

Ben Newegg üzerinden "amerikapostam" sitesi aracılığı ile aldım hocam isterseniz size yardımcı olabilirim. Lenovo'nun global garantisi hakkında bir bilgim yok.

Ben Newegg üzerinden "amerikapostam" sitesi aracılığı ile aldım hocam isterseniz size yardımcı olabilirim. Lenovo'nun global garantisi hakkında bir bilgim yok.
Hocam kaç günde geldi ne kadar geldi özellikleri nelerdi bilgilendirirseniz sevinirim bir de soğutması nasıl

20 gün civarında geldi. Direk Newegg'den alırsanız 2 haftada gelir. Ben MSI Alpha 15 aldım hocam. Lenovo hakkında bir bilgim yok ama Legion orta kalitede bir laptop. Garantisi varsa alınabilir. Soğutmasına siz kara verin test videolarını izleyerek.

Hocam selamlar, sizin aldığınız model Türkiye'ye gelmediği için mi Amerika postamdan aldınız?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…