Çözüldü 1000TL Bütçeli 1 TB M.2 SSD Önerisi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

HaciShaker

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba,
Bilgisayarıma M.2 SSD almak istiyorum. Kullanacağım yazılımlar ve zaman zaman oynayacagım oyunlar için lazım olacagından dolayı 1 TB olarak dusunuyorum. 1000 TL bandında önerebileceginiz urunler nelerdir? Asagıdaki ürünler icin kullanıcı yorumlarına da acıgım.

Adata 1 TB XPG SX8200 PRO ASX8200PNP-1TT-C M.2 PCI-Express 3.0 SSD --> 1.011 TL + civarı
Samsung 1 TB 970 Evo MZ-V7e1T0BW M.2 PCI-Express 3.0 SSD-->1230 TL + civarı
Adata 1 TB XPG SX6000 PRO ASX6000PNP-1TT-C M.2 PCI-Express 3.0 SSD-->839 TL + civarı
Adata 1 TB XPG Spectrix S40G AS40G-1TT-C M.2 PCI-Express 3.0 SSD-->1039+ civarı (Favorim suanda: D)

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bu 4'lüden bütçeniz dahilindeki en iyi seçim XPG Spectrix olucaktır.
Samsung en iyisi ama bütçenizi aşıyor ve gereksiz olduğunu düşünüyorum.

Normal bir kullanıcı için Adata hayli hayli yetecektir ayrıca diğer modellerin soğutucusu yok bu da bir avantaj.

Samsung olmazsa olmaz bir şey değil. XPG Spectrix iyi olup görsel olarakta kaliteli. Görselden ziyade okuma & yazma önemli olsun diyorsan XPG SX8200 Pro alabilirsin.

bu ssd hakkında bilgim yok ama şuan indirimde eğer düşürseniz. 800TL

Ssd doldukça hızının düşmesi ve neredeyse hdd hızında olması gibi bir olayı varmış.
Kaynak Aşşağıdadır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Samsung olmazsa olmaz bir şey değil. XPG Spectrix iyi olup görsel olarakta kaliteli. Görselden ziyade okuma & yazma önemli olsun diyorsan XPG SX8200 Pro alabilirsin.

Öneriniz icin tesekkür ederim.
Benim için önemli olan uzun sure sorunsuz şekilde kullanabileceğim bir ssd olması üzerine fazla veri yazabileceğimden dolayıda hızının yüksek olması da güzel olacaktır. O yüzden önerilerinize açığım.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı