1000TL İkinci ekran için dikey monitör önerisi

Energize

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
En ideal kaç Inc olur dikey monitör için? 1080P olacak tek şartım bu. Benim monitörüm 23 Inc çevireyim dedim, hayvan gibi oldu. 17-18 Inc sanırsam normal olur? 600 lira civarı bir monitör hoş olur, 1000 Max.

Son düzenleyen: Moderatör:
En ideal kaç Inc olur dikey monitör için? 1080P olacak tek şartım bu. Benim monitörüm 23 Inc çevireyim dedim, hayvan gibi oldu. 17-18 Inc sanırsam normal olur? 600 lira civarı bir monitör hoş olur, 1000 Max.
Senin hayal dünyanda bende yaşamak isterdimü 600 liraya dikey monitör birde max 1000 yazmışsın. Kral sana tavsiye biraz daha biriktir. ASUS 24" VG248QE al kafan rahat etsin.

Pivot olabilmesine gerek varmı ? Direk yan çevireceğim, gerekirse aparatla hallederim.
Normal ekran alıp görüntü ayarlarından Dikey yaparım diyorsun.Şu an denedim bende iki ekran var.Görüntü ayarlarından dikey yapınca evet görüntü dikey çevriliyor fakat mouse'da sanki dikey çevrilmiş gibi ters hareket ediyor yani senin dediğin ekran yapılabilir ama kullanılamaz.
Zaten öyle olsa idi pivot ekranlar bu kadar az bulunur ve pahalı olmazdı.

Bende şimdi gördüm @ownerbyt arkadaşın gönderdiği pivot olabiliyormuş.
Bu fiyatlara olabildiğini bilmiyordum.

Senin hayal dünyanda bende yaşamak isterdimü 600 liraya dikey monitör birde max 1000 yazmışsın. Kral sana tavsiye biraz daha biriktir. ASUS 24" VG248QE al kafan rahat etsin.
Aynen dostum dik ekranda oyun oynacağım ben hayal dünyamda xd. 23 inç büyük diyorum 24 inç diyorsun. Eyvallah kral sağolasın önerin için yinede.

Normal ekran alıp görüntü ayarlarından Dikey yaparım diyorsun.Şu an denedim bende iki ekran var.Görüntü ayarlarından dikey yapınca evet görüntü dikey çevriliyor fakat mouse'da sanki dikey çevrilmiş gibi ters hareket ediyor yani senin dediğin ekran yapılabilir ama kullanılamaz.
Zaten öyle olsa idi pivot ekranlar bu kadar az bulunur ve pahalı olmazdı.

Bende şimdi gördüm @ownerbyt arkadaşın gönderdiği pivot olabiliyormuş.
Bu fiyatlara olabildiğini bilmiyordum.

Hocam ben 2 sene önce şundan almıştım 550 liraya. Normal ekran ayarlarından dikey yapıyorum ve gayet normal bir şekilde kullanabiliyorum aslında. Belki monitörle alakalıdır buda pivot sonuçta. Fakat ben ondan dolayı sıkıntı olmaz diye düşünmüştüm. Yinede @ownerbyt arkadaşın önerisini koydum bir kenara :)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı