1000TL Klavye, Kulaklık ve Mousepad Önerisi

V1 de, V2 de Razer ürünü. Sanırım Razer'a bi bağlılık var fakat hiç bir şekilde verdiğin paranın kuruşunu hak etmeyen bir marka.

Kulaklığı alma dedikçe almışsın. O zaman ne diye gelip soruyorsun ki bize? Neyse hayırlı olsun diyelim artık.

Kulaklığı alma dedikçe almışsın. O zaman ne diye gelip soruyorsun ki bize? Neyse hayırlı olsun diyelim artık.
Teşekkür ederim.
Bir çok inceleme yaptım ve mediamarkt da denedim kulaklık hoşuma gitti güzel ses veriyordu. Blackwidow hoşuma gitmedi corsair i görünce denedim ve karar verdim

Bu kadar bütçeyle bilgisayar toplayanlar var, abartmayın şu klavye, kulaklık işlerini. 300TL'den fazla vermem klavye ve kulaklığa.

Ben de fare için artık 150 TL'den fazlasını vermem. Rival 300 kullanıyorum ve öyle çok ahım şahım bir fark göremedim. Ki 167 TL'ye almıştım amazondan. G102, Corsair Harpoon gibi modeller ideal zaten. Kulaklığa para veririm ama böyle "Gaming" adı altında olanlara değil. Harbi markaların, özellikler ile donatılmış kulaklıklarına veririm. Kablosuz olacak, ANC desteği olacak, Hi-Res desteği olacak falan, işte o zaman 500-600 TL veririm ben. Klavye de biraz tercih meselesi. Geçici olarak CM MasterKeys Pro L var bende şu an. 500 TL değer mi? Bence değer. Bir çok özellik var. Ama ben 500 TL vermem. Öyle düşünün. Kişisel tercihler işte.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…