1000TL klavye önerisi

Bütçe
1000
Yazılımcılar için %60 iyi olmuyor çünkü ok tuşlarını kullanmak için FN'e basmak gerekiyor. Gün içinde VS Code'da sayısız kere ok tuşlarını kullanıyorum çok sıkınıt. En kötü %65 bakmanı öneririm.

Attığım klavye TKL düzeninde. Kaliteli bir marka olan kaliteli bir ürün. Cherry MX Switch'ler en iyisi Switch'dir ve uzun ömürlüdür. En az 4 sene gider düzgün bakılırsa. Ayrıca silent red Switch'e sahip bunun sayesinde sessiz.

Low profile istersen bunu alabilirisin.

fnatic ministreak silent​

Stil olarak hangisini seçmeliyim anlamadım çeviriden bakınca sessiz ve hız yazıyor sessiz olan red swich mi?

fnatic ministreak silent​

Stil olarak hangisini seçmeliyim anlamadım çeviriden bakınca sessiz ve hız yazıyor sessiz olan red swich mi?
Fnatic miniSTREAK olan model Cherry MX ve silent red switch'e sahip.

STREAK65 ise speed silver switch'e sahip. Kailh marka. Onu atma sebebim ise low-profile olması. Yazılımcılar için avantaj.​

Hocam fnatic için parayı toplayamadım siz yazılımda yön tuşları önemli demiştiniz sanki.
Bu iş görür mü yazılımda.
Evet fnatic zaten eski fiyatına döndü. Alınmaz artık.

Evet ok tuşları önemli. Kod editöründe çok kullanıyoruz. Bu klavye de güzel ama switch falan normal yani. Mesela fnatic de en iyi olan Cherry MX vardı. Bunda ise outemu yani alınabilecek en düşük switch. O yüzden kalite az olur switch anlamında.

Evet fnatic zaten eski fiyatına döndü. Alınmaz artık.

Evet ok tuşları önemli. Kod editöründe çok kullanıyoruz. Bu klavye de güzel ama Switch falan normal yani. Mesela fnatic de en iyi olan Cherry MX vardı. Bunda ise Outemu yani alınabilecek en düşük Switch. O yüzden kalite az olur Switch anlamında.

Zaten Outemu klavye satmıştım o zaman biraz daha biriktirip indirim bekliyeceğim.

Zaten Outemu klavye satmıştım o zaman biraz daha biriktirip indirim bekliyeceğim.
Bencede. 2.el de alabilirsiniz. 600-700TL'ye Logitech K835 satılıyor. Kendim kullanıyorum. TTC Switch var. Klavye baya iyi kendim kullanıyorum. İncelemesi mevcut profilimde. 2.el dediğim de 0 aslında. Aliexpress'de ucuza satıldı kendim de aldım. 100-200 kâr koyup satıyorlar.

Geri
Yukarı