1000TL telefon önerisi

Mağazadaki fiyatları bilemiyoruz maalesef Xiaomi Redmi 8A 32GB alabilirsin bu fiyata. İyi telefondur her türlü iş görür. Ayrıca Mi Türkiye garantili fiyatı bu. İthalatçı firma garantili olanlara bakma.
İnternetten alamayacağımı belirttim ve Redmi 8A 32GB Vatan'da 1200TL. Bütçem içerisinde değil.
Redmi 8 veya 8a. Migrosta 950 TL 8a.
Marketten almak istemiyorum yinede sağolun.
100TL daha eklerseniz Redmi 7 3/32, Galaxy M20 yada Galaxy M10S öneririm. Redmi 7A yı anneme aldık , kamerasından ve arayüzünden hiç memnun değil.
Ayrıca arada bir bağlantı gidiyor, Wifi kapayıp açınca düzeliyor. Oyunlarda ve filmlerde ciddi sıkıntı.
İnternetten alamayacağımı belirttim ve Galaxy M serisi telefon öneriyorsunuz. ''100TL daha eklerseniz'' çabanızı anlıyorum ama ben 1000TL Telefon önerisi dedim 1100TL değil. Yinede sağolun.
Galaxy A2 Core, GM8 Go, GM9 Go, GM 6 DS, Venus E4, GM8 hakkında düşünceleri olan var mı?

Son düzenleme:
İnternetten alamayacağımı belirttim ve Redmi 8A 32GB Vatan'da 1200TL. Bütçem içerisinde değil.

İnternetten alamayacağımı belirttim ve Galaxy M serisi telefon öneriyorsunuz. ''100TL daha eklerseniz'' çabanızı anlıyorum ama ben 1000TL Telefon önerisi dedim 1100TL değil. Yinede sağolun.
Galaxy A2 Core, GM8 Go, GM9 Go, GM 6 DS, Venus E4, GM8 hakkında düşünceleri olan var mı?
Pişman olmamanız için öneri yaptım ama siz bilirsiniz bu arada General Mobile a GM9 Pro modeli dışında bulaşmamanızı öneririm. Venüs de aynı şekilde. Alınacak telefonlar iyiden kötüye Redmi 7A/Honor 8S/Y5 2019 dur.

İnternet dışında bir yerden 1000 TL yelpazesinde güzel bir telefon alamazsınız. Saydığınız telefonların hiç birini önermiyorum şahsen. Eski ve kalitesiz kalan telefonlar. Migros üzerinden Redmi 8A modeli alınabilir. Market diyip geçme Xiaomi Türkiye ile anlaşarak satıyorlar bu fiyatlara zaten.

İnternet dışında bir yerden 1000 TL yelpazesinde güzel bir telefon alamazsınız. Saydığınız telefonların hiç birini önermiyorum şahsen. Eski ve kalitesiz kalan telefonlar. Migros üzerinden Redmi 8A modeli alınabilir. Market diyip geçme Xiaomi Türkiye ile anlaşarak satıyorlar bu fiyatlara zaten.

Migros Xiaomi TR ile anlaşıp satmıyor. Genelde ithalatçı garantili. Ve cihaza bir şey olduğu zaman MİGROS ile hallediyorsunuz işlemleri.

Migros'da TR garantili Xiaomi Redmi 8A var. Geçen cuma aldık. Batarya performansı çok iyi. Yeni nesil şarj girişi ve camı da Gorilla Glass 5. Eksik yönleri de yok değil. RAM'in 2 GB olması biraz sıkıntılı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı