100TL Oyun Mouse + Mouse Pad Önerisi

Yaklaşık 2 senedir kullandığım Everest Rampage KM-R1 Mouse+Klavye setinin mouse'u bozuldu. Yapılacak gibi de durmuyor. Bu nedenle yeni bir mosue arayışındayım. Hazır mouse alıyorken uygun fiyata mouse pad de bakayım dedim ama hali hazırda kullandığım bir mouse pad var onun için acelesi yok onun. Oynadığım oyunlar genelde piksel piksel platform oyunları, Overwatch gibi oyunlar olmakta. Bunları göz önüne alarak en az 2 makrolu bir mouse önerebilir misiniz?

Ayrıca ellerim de olması gerektiğinden büyük olduğu için sıkıntı çekmek istemiyorum.

Steelseries Rival 300 Bu tür ellere sahip olan arkadaşlar için bir mouse bütçesi size göre fazla ama kesinlikle Everest gibi çöp markadan çok fazla rahat ettirecek bir mouse. Bazen yanında mouse pad ile kampanya oluyor kaçırma.

G300s + mousepad 90Tl`ye aldım ve aldıktan 2 hafta sonra kablo sürekli gidiyordu. Desteğe yazdım ve adamlar sistem yoğunluklarından dolayı 1 ay sonra döndüler ama adamlara inandım. Çünkü adamlar geri dönüşlerinde bilgilerimi istediler verdikten 1 gün sonra tekrar döndüler.
Adres bilgilerimi verdim. Verdikten 2 gün sonra yenisini yolladılar. Müşteri temsilcileri iyi gözüküyor ama bütçen varsa G102 daha mantıklı.

G102 ve G300s+Mousepad iyi kampanyalar, ayrıca Steelserles Rival 100 alabilirsin, hatta biraz daha zorlarsan Rival 100+Mousepad kampanyasından yararlanabilirsin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı