100TL'ye kadar kulak içi kulaklık tavsiyesi

beratslvi

Hectopat
Daha fazla  
Daha önce JBL T110 ve JBL C100Sı kullandım. İdare eder kaliteleri vardı. Kulaklığım bozulunca yenisini almaya kadar verdim. Anker soundbuds verve' yi tavsiye ettiler ama tereddütte kaldım. Jak girişi (L) şeklinde olması daha iyi olur. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleme:
Daha önce JBL T110 ve JBL C100Sı kullandım. İdare eder kaliteleri vardı. Kulaklığım bozulunca yenisini almaya kadar verdim. Anker soundbuds verve' yi tavsiye ettiler ama tereddütte kaldım. Jak girişi (l) şeklinde olması daha iyi olur. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Rock Zircon kulaklıklara bakabilirsin şahsen memnundum. Ama şu an KZ ZST kullanıyorum ve gayet memnunum. Alternatif olarak KZ ZSN öneren de ses kalitesi ZST ye göre daha dengeli olduğunu okumuştum. KZ ZST Yurt içinde 100-150 TL arası ama yurtdışında daha ucuza bulabilirsiniz.

Rock Zircon kulaklıklara bakabilirsin şahsen memnundum. Ama şu an KZ ZST kullanıyorum ve gayet memnunum. Alternatif olarak KZ ZSN öneren de ses kalitesi ZST ye göre daha dengeli olduğunu okumuştum. KZ ZST Yurt içinde 100-150 TL arası ama yurtdışında daha ucuza bulabilirsiniz.
Ram
Daha önce JBL T110 ve JBL C100Sı kullandım. İdare eder kaliteleri vardı. Kulaklığım bozulunca yenisini almaya kadar verdim. Anker soundbuds verve' yi tavsiye ettiler ama tereddütte kaldım. Jak girişi (L) şeklinde olması daha iyi olur. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Rampage SNR2 önerebilirim. Ben yaklaşık 2 aydır kullanıyorum ve gayet dayanıklı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı