10400F sistem nasıl?

Bütçe
7.000

Verified

Hectopat
Selam arkadaşlar bir konuda yardım etmenizi istiyorum. Ben çok bir şey bilmiyorum. Yeni alacağım PC PUBG, Valorant, LoL, Zula en düşük ayarlarda oynatır mı? Kendim seçtim.

Hazır Toplama PC

Not:

O attığım link de özelleştir bölümünden işlemciyi Intel Core i5 10400F, ekran kartı olarak GTX 1050 Ti alacağım. RAM ise 8 GB DDR4, SSD olarak bunu alacağım = SSD 256 GB. Bilginiz varsa söyleyebilir misiniz? PUBG Mobile ve Minecraft da kaç FPS alırım? Genellikle oynadıgım oyunlar bu.

Bütçem: 6.500 - 7.000 cevap verirseniz sevinirim.

Evet Piyasanın Hali Berbat Bekleyebilirsem 2 ay daha beklerim napalım :(
Bilgisayar oynadığınız oyunları rahatlıkla oynatır fakat o fiyata bu bilgisayar gereksiz pahalı, almayın derim.
Bekleme şansınız var mı? Şu anda sistem alınmaz.
Umarım Piyasanın Hali Düzelir
Site açılmıyor bende.
1050 Ti alınmaz artık bu bütçeyle.
Neden Herkes Bu Ekran Kartını Öneriyor Ne Sıkıntısı Varki ? Performansı İyi Diye Biliyorum

Evet piyasanın hali berbat bekleyebilirsem 2 ay daha beklerim ne yapalım :(

Umarım piyasanın hali düzelir.

Neden herkes bu ekran kartını öneriyor ne sıkıntısı varki? Performansı iyi diye biliyorum.

1050 Ti performansı yüksek iyi değil kötü de değil ama dediğin oyunları rahat oynatır.
Adece bu oyunları oynayacaksanız 5000 TL'ye 1650 sistem toplayın hem daha iyi ekran kart olur hem da daha ucuza gelir.

1050 Ti performansı yüksek iyi değil kötü de değil ama dediğin oyunları rahat oynatır.
Adece bu oyunları oynayacaksanız 5000 TL'ye 1650 sistem toplayın hem daha iyi ekran kart olur hem da daha ucuza gelir.
Peki, Bana 5000-6000 TL ye Önerebilirmisiniz Lütfen, Pek Bir Bilgim Yok . 1650 Li li Ve Monitörlü Önerebililirseniz Önerirmisiniz Monitör Olamayadabilir

Peki, bana 5000-6000 TL'ye önerebilir misiniz lütfen, pek bir bilgim yok. 1650'lili ve monitörlü önerebililirseniz önerir misiniz monitör olamayadabilir.

Hocam gerçekten pisaya berbat olmuş bulamadım sitem.
2 ay bekleyebilirsiniz daha iyi sistemler gelebilir ama daha kötüde olabilir.
SSD çıkar.
Bunu bulabildim iyi.

Hocam gerçekten pisaya berbat olmuş bulamadım sitem.
2 ay bekleyebilirsiniz daha iyi sistemler gelebilir ama daha kötüde olabilir.
SSD çıkar.
Bunu bulabildim iyi.

Kanka güzele benziyor. Biraz göz attım sanırım en iyisi beklemek, piyasa için.

Geri
Yukarı