10400F sistemler vs. 3600 sistemler

çok anladığımı söyleyemem hocam, daha evvel hiç denemedim. Fakat 2060 mevzusunu söyleyerek o kadar arafta bıraktınız ki, acaba 1.5 k daha hocamın dediğini mi yapsam diyorum şuan :)))
CS:GO ve Valorant dışı oyun oynamıyorsanız 2060'a gerek yok o zaman. 1660S hayli hayli yeter.
Cyber-1660S veya 10400F olandan birisini seçip alın.

CS:GO ve Valorant dışı oyun oynamıyorsanız 2060'a gerek yok o zaman. 1660S hayli hayli yeter.
Cyber-1660S veya 10400F olandan birisini seçip alın.
ilgi ve alakanız dolayısıyla teşekkürler ekran kartı ısıtması hasebiyle cyber-10400f modelini sipariş geçeceğim bu konuda ki yardımlarınız için teşekkürlerimi sunuyorum. Fakat bir konu daha sormak isterim cahilliğime verin, "2666 Mhz Ram'le birlikte ya 3600'a eşit oluyor ya da geçiyor." demiştiniz ürünlerdeki ramler 3000mhz bu durum ne sonuç doğurur acaba.

ilgi ve alakanız dolayısıyla teşekkürler ekran kartı ısıtması hasebiyle cyber-10400f modelini sipariş geçeceğim bu konuda ki yardımlarınız için teşekkürlerimi sunuyorum. Fakat bir konu daha sormak isterim cahilliğime verin, "2666 Mhz Ram'le birlikte ya 3600'a eşit oluyor ya da geçiyor." demiştiniz ürünlerdeki ramler 3000mhz bu durum ne sonuç doğurur acaba.
Sorun olmaz, 3000 Mhz olsa bile 2666 Mhz gibi çalışır.
Sorun olursa BIOS'dan düzeltirsin.

teşekkür ediyorum hocam tekrardan ilgi alakanız için, sistemi aldıktan sonra yapmam gereken ayarlar konusunda gerekirse özelden danışmak isterim sizlere, rahatsızlık vermiş olmazsam tabi müsadenizle
Özelden destek vermek maalesef yasak :(
Hazır sistem aldığınız için zaten gerekli ayarlamaları yaparlar. Siz en fazla sürücü falan kurarsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı