1050 Ti 80-84 derece arasında yanar mı?

Evet. Termal macun eski kartta eski ve karta göre iyi bir değer. Attırmıyorum hatalarını gösteriyorum.

Tek bildiğiniz, macun değiştir spamlamek. Bilmiyorsan yazmayacaksın benim de bilmediğim konular var yazmıyorum. Attığım rehbere bak, iki ayar ile kartı 10-15 derece düşürebiliyorsun, ama bilmediğin için macun temizle normal diyorsun birader sal artık uzatma.

Sanki kart yeni nesil.
Tek bildiğiniz, macun değiştir spamlamek. Bilmiyorsan yazmayacaksın benim de bilmediğim konular var yazmıyorum. Attığım rehbere bak, iki ayar ile kartı 10-15 derece düşürebiliyorsun, ama bilmediğin için macun temizle normal diyorsun birader sal artık uzatma.

Yoo. Farkında mısınız bilmiyorum ama bir bakım yapılınca kartta zaten sıcaklık düşüşü olacak. Ve macun gerçek bir çözüm arkadaş en son ne zaman macun yaptırdığını da yazmamış. Zaten macun değiştirecek. Termal macunu değişmemiş eski bir kart için bu sıcaklık normal ve de 80C karta zarar vermez. Ki zaten bu sadece GTA 5 de oluyormuş.

Diğer oyunlar 60C diye yazmış.

Arkadaşın maddi durumu yerinde ise kaliteli bir macun alsın bir de kasanın içini temizlesin zaten bunları yaparsa gözle görülür bir şekilde sıcaklıkta düşüş olacaktır. UV yaparken bazı hatalar olabiliyor bunlar da sizin başınıza patlıyor eğer ki yaparım diyorsanız yapın. Unutmayın ki macunu zaten değiştireceksiniz. Konuyu dağıttım için konu sahibinden özür dilerim.
Hocam o zaman sorun ETS 2 ile kart arasında kan davası var galiba aralarında :) ama benim elimdeki RX 580 o. Cli bir şekilde iken 62 derece iken sendeki 1050 Ti böyle olmamalı.

ETS de ekran kartı sıcaklığı daha yüksek olur. Bende de durum aynı. Valorant'ta 85C işlemci ETS de 70C. Kart ise ETS de 86C Valorant'ta 78C.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı