1050 Ti G4560 Fortnite Performansı

TDSDoctor

Hectopat
Daha fazla  
Fortnite 1050 Ti G4560 8 GB RAM'de ne zaman biriyle savaşmaya girsem 25 FPS kasma yapıyor. Nasıl FPS düşmesini engellerim?

Grafikleri düşürün eğer hala daha sorun çözülmezse Driver'inizi güncelleyin eğer hala daha devam ediyorsa BIOS güncellemesi yaparak RAM frekanslarınızı yükseltin.

Ayarları düşürebilirsin başka bir seçenek yok çünkü oyunun kendisi gibi optimizasyonu da kötü.
Ayarları düşürünce daha fazla kasıyor.
H.

Grafikleri düşürün eğer hala daha sorun çözülmezse Driver'inizi güncelleyin eğer hala daha devam ediyorsa BIOS güncellemesi yaparak RAM frekanslarınızı yükseltin.

Hepsi güncel ancak 2133MHz 8 GB RAM nasıl drop FPS yapabilir ki arkadaki programların hepsini kapatıyorum.

Fortnite 1050 Ti G4560 8 GB RAM'de ne zaman biriyle savaşmaya girsem 25 FPS kasma yapıyor. Nasıl FPS düşmesini engellerim?
Hocam Fortnite şu an yeni sezonun gelmesi ile bütün yüksek sistemler düşük sistemler de dahil FPS optimizasyon sorunu var. Güncellemeler ile gün geçtikçe FPS düzelecektir. Fakat Fortnite işlemci ağırlıklı bir oyun. G4560 çok çok düşük kalıyor bu oyun için. Keza i9 9900K bile Fortnite'da oyun içi 117 FPS'lere kadar anlık düşebiliyor. G4560 ve GTX 1050Ti ile o FPS değerlerini almanız çok normal.

Ayarları düşürünce daha fazla kasıyor.
H.

Hepsi güncel ancak 2133MHz 8 GB RAM nasıl drop FPS yapabilir ki arkadaki programların hepsini kapatıyorum.

O zaman sorun olmaması gerek çok saçma iyi bir siste olmasına rağmen saçma Benchmark yaptırın eğer değerler yüksekse anlayan birisine götürüp bir baktırın ben RX580 8 GB + 8 GB RAM ile birlikte 150 FPS'den düşmüyor.
Hocam Fortnite şu an yeni sezonun gelmesi ile bütün yüksek sistemler düşük sistemler de dahil FPS optimizasyon sorunu var. Güncellemeler ile gün geçtikçe FPS düzelecektir. Fakat Fortnite işlemci ağırlıklı bir oyun. G4560 çok çok düşük kalıyor bu oyun için. Keza i9 9900K bile Fortnite'da oyun içi 117 FPS'lere kadar anlık düşebiliyor. G4560 ve GTX 1050 Ti ile o FPS değerlerini almanız çok normal.

Ben R5 1600 3.2 GHz kullanıyorum ama 150 FPS arkadaşımın 2.6 GHz'si var o da rahat oynuyor.

Geri
Yukarı