1050 Ti laptop format sonrası FPS düştü

Daha fazla  
Evet arkadaşlar öncelikle yardımcı olacak herkese teşekkür ederim.

Yaklaşık 1.5 ay önce Monster Abra A5 v13.4 aldım. Aldığım gibi PUBG, ROE, Assasins Creed Origins gibi oyunlar oynadım. PUBG'de kullandığım ayarlarda 80 FPS aldığıma emindim. Yaklaşık 1 hafta önce bilgisayara macOS yükledim. Hackintosh kullandım ve sonrasında sıkıldım sildim. Tekrar Windows'a döndüm. Sıfırdan temiz kurulum yaptım şu anda SSD'mde sadece Windows var.

Neden PUBG'de 80 FPS alıyorken 40'a düştü? Ekteki resimde gördüğünüz gibi hem Intel Graphics 630 hem GTX 1050 Ti eskiden sadece 1050 Ti vardı acaba sorun bundan mı kaynaklı?

aygıtyön.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet arkadaşlar öncelikle yardımcı olacak herkese teşekkür ederim.

Yaklaşık 1.5 ay önce Monster Abra A5 v13.4 aldım. Aldığım gibi PUBG, ROE, Assasins Creed Origins gibi oyunlar oynadım. PUBG'de kullandığım ayarlarda 80 FPS aldığıma emindim. Yaklaşık 1 hafta önce bilgisayara macOS yükledim. Hackintosh kullandım ve sonrasında sıkıldım sildim. Tekrar Windows'a döndüm. Sıfırdan temiz kurulum yaptım şu anda SSD'mde sadece Windows var.

Neden PUBG'de 80 FPS alıyorken 40'a düştü? Ekteki resimde gördüğünüz gibi hem Intel Graphics 630 hem GTX 1050 Ti eskiden sadece 1050 Ti vardı acaba sorun bundan mı kaynaklı?

Eki Görüntüle 349885
Önceden sadece 1050 ti gözüküyor olması imkansız , bende de aynı laptoptan var hd 630 işlemcinin gpu su

Bu durum temiz kurulum sonrası ortaya çıktıysa geriye tek bir şey kalıyor o da driverlerı eksik yada yanlış kurmuş olmanız. Driver bulucu kullanmadan tüm driverları elle kurun. Ekran kartı programınız son sürümdeyse bir eski sürümü kurup deneyin. Bunlara ek olarak güç durumunuzu Dengelideyse Yüksek Performansa alın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı