1050 Ti sistem ederi nedir?

Hocam geç yazıyorum kusura bakmayın hafta içleri meşgulüm hayırlı olsun memnun kalacağınızdan eminim.
Estağfurullah. 2 gün önce elime ulaştı. Çok hızlı pc ekran kartsız bile gta5 i falan 70 fps de oynatıyor 1600x900 de. Senin linkini görmesem hiç pc alasım yoktu sen vesile oldun sağ ol. bir de rx580 8 gb alacam diğer ay beni bi 5 sene götürsün yeter.

Estağfurullah. 2 gün önce elime ulaştı. Çok hızlı PC ekran kartsız bile GTA 5'i falan 70 FPS de oynatıyor 1600x900 de. Senin linkini görmesem hiç PC alasım yoktu sen vesile oldun sağ ol. Bir de RX580 8 GB alacağım diğer ay beni bir 5 sene götürsün yeter.

Çok sevindim gerçekten :) ancak RX 580 watt man hatası olan bir ekran kartı onun yerine bunu almanız daha iyi olur Sapphire AMD Radeon RX 6400 Pulse 11315-01-20G 4 GB GDDR6 64 Bit Ekran Kartı Fiyatları ve Özellikleri

Çok sevindim gerçekten :) ancak RX 580 watt man hatası olan bir ekran kartı onun yerine bunu almanız daha iyi olur Sapphire AMD Radeon RX 6400 Pulse 11315-01-20G 4 GB GDDR6 64 Bit Ekran Kartı Fiyatları ve Özellikleri
Ağa sağ ol sen baya anlıyorsun.Bunu alayım hem taksit seçeneği var .Ben peşin 2. el alacaktım fps farkı 10 falan oynuyor ama olsun.Hem sıfır hem sorun çıkmaz.Bir de 3000 altı bir monitör eksiğim kalıyor şunu almayı düşünüyordum senin daha iyi bir fikrin varsa çok sevinirim.

Ağa sağ ol sen bayağı anlıyorsun. Bunu alayım hem taksit seçeneği var. Ben peşin 2. el alacaktım FPS farkı 10 falan oynuyor ama olsun. Hem sıfır hem sorun çıkmaz. Bir de 3000 altı bir monitör eksiğim kalıyor şunu almayı düşünüyordum senin daha iyi bir fikrin varsa çok sevinirim.

Teşekkür ederim öncelikle 2.el evet sıkıntı çıkma olasılığı var sıfır daha iyi garantisi var sonuçta monitör Turbox kötü bir marka hiçbir ürünü alınmaz bunu alsanız daha iyi olur 144Hz 1 ms oyuncu monitörü o 75 Hz pek akıcı değil.

Geri
Yukarı