1050 Ti sistem Rainbow Six Siege'de FPS değerleri düşük

Gibraltar

Decapat
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Bu laptopa sahibim. Daha önce olmuyordu fakat artık böyle 1 saniye süren hafif kasmalar donmalar başladı. Oyunda her şey düşükte. Sadece doku yüksekte. Gölge ortada. 1650X1050 çözünürlükde oynuyorum.
Bu bir tek RB6'da oluyor.

Son düzenleme:
Isı değerlerini kontrol edin laptopınız fazla ısınıyor olabilir. Ram değeriniz düşük oyun oynarken arkada kullandığınız uygulamalara dikkat edin.

Bu laptopa sahibim. Daha önce olmuyordu fakat artık böyle 1 saniye süren hafif kasmalar donmalar başladı. Oyunda her şey düşükte. Sadece doku yüksekte. Gölge ortada. 1650X1050 çözünürlükde oynuyorum.
Çözünürlük arttırın.

Depolama alanınız dolmuş olabilir eğer fazla dolarsa FPS düşüklüklerine yol açabilir.

110 GB boş.
Çözünürlük arttırın.

Çözünürlüğü arttırdığımda da aynı.
Isı değerlerini kontrol edin laptopınız fazla ısınıyor olabilir. RAM değeriniz düşük oyun oynarken arkada kullandığınız uygulamalara dikkat edin.

75 80 derece oluyor.
Isı değerlerini kontrol edin laptopınız fazla ısınıyor olabilir. RAM değeriniz düşük oyun oynarken arkada kullandığınız uygulamalara dikkat edin.

Arkada da çalıştırdığım bir şey yok.

Reis eğer.

Oyun Intel'in chipseti ile çalışıyor olabilir eğer çalışmıyorsa bile NVIDIA denetim masasından 3D ayarların yönetilmesinden tercih edilen grafik birimini yüüksek performanslı NVIDIA ayarlarına al orada bir de ayarlar kısmında güç yönetim modunu maksimum performansa al
Eğer olmaz ise 3D ayarların yönetilmesinden>program ayarları ekle kısmından RB6 ekle ve yüksek perfomanslı NVIDIA ayarlarını seç
Pil güç seçenekleride yüksek perfomanta olsun.
Reis eğer.

Oyun Intel'in chipseti ile çalışıyor olabilir eğer çalışmıyorsa bile NVIDIA denetim masasından 3D ayarların yönetilmesinden tercih edilen grafik birimini yüüksek performanslı NVIDIA ayarlarına al orada bir de ayarlar kısmında güç yönetim modunu maksimum performansa al.
Eğer olmaz ise 3D ayarların yönetilmesinden>program ayarları ekle kısmından RB6 ekle ve yüksek perfomanslı NVIDIA ayarlarını seç.

Reis bir de Monster kendi kontrol merkezi var galiba oradanda güç ayarlarını performasa alabilirsin.

Reis eğer.

Oyun Intel'in chipseti ile çalışıyor olabilir eğer çalışmıyorsa bile NVIDIA denetim masasından 3D ayarların yönetilmesinden tercih edilen grafik birimini yüüksek performanslı NVIDIA ayarlarına al orada bir de ayarlar kısmında güç yönetim modunu maksimum performansa al.
Eğer olmaz ise 3D ayarların yönetilmesinden>program ayarları ekle kısmından RB6 ekle ve yüksek perfomanslı NVIDIA ayarlarını seç.

Reis bir de Monster kendi kontrol merkezi var galiba oradanda güç ayarlarını performasa alabilirsin.

Ya FPS böyle 60 70 gidiyor sonra bir anda 55'e düşüyor böyle oyun takılıyor 1 saniyeliğine anlamadım gitti.

Geri
Yukarı