10750H yüksek sıcaklık

MSI laptopumda bile 100 dereceyi gördü. Gerçi ben Cyberpunk klasmanında oyunlar çalıştırdığım için normal sanırım.

Arkaplanda uygulama yok virüs taramasını bir deneyeyim. Ve hocam 83 85 derece civarı gezinirken oyun modundamı oynuyordunuz?

Arkaplanda uygulama yok virüs taramasını bir deneyeyim. Ve hocam 83 85 derece civarı gezinirken oyun modundamı oynuyordunuz?
Az önce aynı testi 2 kere yaptım, ilk teste 2520 puan ikinci testte 2440 puan aldım sıcaklığım ise en fazla 84 dereceye çıktı. Cihazı genelde hep oyun modunda kullanıyorum.

Test esnasında arka planda İo Bit Unintstaller ve Discord açıktı sadece.

2 tane virüs buldum sildim bir şey değişmedi. Hatta şimdi test yaptım 2337 puan aldım
Tek bir sorum var pcnin içini açıp macunu değiştirince garanti bitiyormu? @Ozan Akgul

Son düzenleme:
2 tane virüs buldum sildim bir şey değişmedi. Hatta şimdi test yaptım 2337 puan aldım

Tek bir sorum var pcnin içini açıp macunu değiştirince garanti bitiyormu? @Ozan Akgul
Hiç denemediğim için bilmiyorum ama içini açınca garantisi gitmiyor diye biliyorum

Peki bilgisayarın fanları fn + 1 e bastığında en fazla kaç oluyor?
o testi yaptığım zaman 80 oluyor en fazla, diğer durumlarda sürekli fn+1 kullanmadığım için bilmiyorum

Normal sıcaklıklar. Bir tık undervolt ederseniz ısınmaya çözüm olabilir. yani burada 90 dereceyi geçmeyen bilgisayar varsa onlar da MaxQ kullananlardır (HP dk0018nt vardı bende 73 derece alıyordum max)

@Ozan Akgul 83-85 derece gibi sıcaklıkları hangi oyunlarda gördün ve sıcaklıklara control center uygulamasındanmı bakıyorsun

Son düzenleme:
@Ozan Akgul 83-85 derece gibi sıcaklıkları hangi oyunlarda gördün ve sıcaklıklara Control Center uygulamasından mı bakıyorsun

Evet o uygulamadan bakıyorum, CS:GO, GTA 5, Portal 2, Witcher 3 gibi oyunlarda. Dediğim gibi sadece bir kere 92 93 derece gördüm o da oyunun yüzündendi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…