1080P 144Hz 1MS 1400TL bandında monitör

• Konuyu başlatan 64502
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 659

64502

Kilopat
Makaleler
5
Arkadaşlar merhaba 15 tatile doğru sıfırdan bir sistem toplayacağız. Monitör olarak 144 Hz 1MS VA veya IPS panel bir monitör istiyorum. AOC markasının 24g2U modelini düşünüyordum fakat aşırı derecede ölü piksel, ışık sızması gibi sorun yaşayan gördüm ve alternatiflere bakmaya karar verdim. Aşağıda verdiğim monitörlerden hangisi benim için en problemsiz ve kalitelisi olur fikirlerinizi bekliyorum. Açıkcası ekin kollama'nın da incelemiş olduğu ilk linkteki ViewSonic aklıma yattı gibi. Ekstra monitör önerilerinizi de belirtebilirsiniz tabii ki, şimdiden teşekkürler.

İndirim olur belki :D.

Arkadaşlar merhaba 15 tatile doğru sıfırdan bir sistem toplayacağız. Monitör olarak 144 Hz 1MS VA veya IPS panel bir monitör istiyorum. AOC markasının 24g2U modelini düşünüyordum fakat aşırı derecede ölü piksel, ışık sızması gibi sorun yaşayan gördüm ve alternatiflere bakmaya karar verdim. Aşağıda verdiğim monitörlerden hangisi benim için en problemsiz ve kalitelisi olur fikirlerinizi bekliyorum. Açıkcası ekin kollama'nın da incelemiş olduğu ilk linkteki ViewSonic aklıma yattı gibi. Ekstra monitör önerilerinizi de belirtebilirsiniz tabii ki, şimdiden teşekkürler.

İndirim olur belki :D.

Samsung 23.5" LC24FG73FQMXUF Tavsiye ederim.

Eğer düşünürsen ben şuan satıyorum ikinci el olarak Samsung LC24FG70FQMXUF 23.5 İn. 1 ms 144 Hz Curved 1.350 TL Sahibinden'de GET ile satışa koyacağım.

Samsung 23.5" LC24FG73FQMXUF Tavsiye ederim.
İnceleyeceğim, teşekkürler.

Eğer düşünürsen ben şuan satıyorum ikinci el olarak Samsung LC24FG70FQMXUF 23.5 İn. 1 ms 144 Hz Curved 1.350 TL Sahibinden'de GET ile satışa koyacağım.
2. el düşünmüyorum teşekkürler.

Ben olsam bu modeli alırdım, ışık sızması tüm İPS monitörlerde var. Bu fiyat aralığında alabileceğin en iyi seçenek bu emin ol.

Ölü pixel garantili gibi bir şey bu monitör, bulaşmak istemiyorum.

TN almayı düşünmüyorum fazla soluk fakat VA ikisinin ortasında bir yerde değil mi ? Çok ama çok fazla ölü pixel çıkan insan gördüm aşırı, 1300tl verip servise gönder, geri gelsin yine problemli çıksın falan uğraşıp durmak istemiyorum 100tl daha fazla verip alacağım modeller daha sorunsuz ise onları almak istiyorum.
Ayrıca görüş açısının çok dar olduğunu, parlaklık yüzünden beyazların aşırı göz yorduğunu hiç bir ayarla düzgün seviyeye çekilemediğini de yazmış çoğu kişi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı