1080P 240Hz vs 2K 144Hz vs 4K 60Hz Monitör

İstisna TN modellerinden bir tanesi atılan Dell modeli. Daha iyi bir TN panele sahip ve dolar kuru bir nebze daha normalken çok daha uygun fiyata sağlam özellikler sunuyordu.
Güncellendikçe dahada alınası bir model olmuştu. Umarım tekrar eski haline gelir, G-Sync'e ucuz yoldan ulaşabiliyorduk.

@Kuty zaten alacağım monitörün pek 2. eli olacağını sanmıyorum bir 4.5K bayılmak gerekecek ama bu sisteme şuanki monitörüm küfür gibi geliyor yani
Öyle düşünmeyin ) Ben de GTX 1050 ve i7 4790'lı bir sistemde PG258Q 240Hz kullanıyorum. Monitör pc den daha pahalıya geliyor neredeyse ) Ama almışken sağlam, kaliteli olsun uzun yıllar götürsün.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Öyle düşünmeyin ) Ben de GTX 1050 ve i7 4790'lı bir sistemde PG258Q 240Hz kullanıyorum. Monitör pc den daha pahalıya geliyor neredeyse ) Ama almışken sağlam, kaliteli olsun uzun yıllar götürsün.
Umarım yakında monitörün hak ettiği ekran kartına geçiş yaparsın.

Ben olsam 1440p144 tercih ederdim ama Oreki'nin de dediği gibi tamamen kişisel. Biri diğerinden iyi demek tamamen saçmalık.
Haklısınız genel olarak yatırım yapılacaksa 2K 144HZ en doğru seçim gibi. İleriye yönelik olarakta öyle olduğunu düşünüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…