1080P monitörde YouTube ve Twitch'den video izlerken görüntü kalitesiz oluyor

Mematibaş1

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar monitör 1920x1080 ve oyunlarda hiçbir sıkıntı yok fakat YouTube ve Twitch'de video izlerken ekran sanki kaliteli değil gibi, acaba ekran büyüdüğü için ve sadece 1080p kaynak olduğu için mi görüntüde sıkıntı oluyor? Oyunlarda herhangi bir sorun yok ama.

Tüm tarayıcılarda aynı sıkıntı var mı?

Ekran kartı sürücüsü desek oyunlarda sıkıntı yok, başka da aklıma gelen bir şey yok.

Buradan kaynaklı olduğunu sanmıyorum.

Arkadaşlar monitör 1920x1080 ve oyunlarda hiçbir sıkıntı yok fakat YouTube ve Twitch'de video izlerken ekran sanki kaliteli değil gibi, acaba ekran büyüdüğü için ve sadece 1080p kaynak olduğu için mi görüntüde sıkıntı oluyor? Oyunlarda herhangi bir sorun yok ama.

Aynı monitör aynı sorun bende de mevcut. Benim de ekran kartım RX 6600. sorunu çözdünüz mü acaba? Çözdüyseniz yardımcı olursanız çok sevinirim.

Hâlâ aynı bir şey değişmedi.

Çözdüsyseniz yardımcı olabilir misiniz? Bu sorun bende de varda sıkıntı çekiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı monitör aynı sorun bende de mevcut. Benim de ekran kartım RX 6600. sorunu çözdünüz mü acaba? Çözdüyseniz yardımcı olursanız çok sevinirim.

Çözdüsyseniz yardımcı olabilir misiniz? Bu sorun bende de varda sıkıntı çekiyorum.

Kanka aşırı karanlık otların fazla olduğu gölgenin fazla olduğu oyun videolarında oluyor ama sonradan fark ettim aynı şey teldede oluyor tabii telde daha az misal monitörden FiveM canlı yayın izlerken herhangi bir sıkıntı yaşamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı