10XXM Ekran Kartlı Notebooklar 9XXM Notebook Fiyatlarini Nasil Etkiler?

10XXM seri Ekran Kartlı Notebooklar 9XXM li Notebook Fiyatlarini Nasil Etkiler?

• Al

Oy: 2 33,3%
  • Bekle

Oy: 4 66,7%

• Oy verenlerin toplamı
    6
  • Anket kapandı .

MadEngineer

Hectopat
Daha fazla  
10XXM seri Ekran Kartlı Notebooklar 9XXM'li Notebook fiyatlarini nasil etkiler? 9XXM seri gamingbook alıcam sizce almali miyim yoksa 10XXM serileri bekleyip sonra mi almalıyım? Fiyat duser mi sizce? @Recep Baltaş Naçizane önerilerine açığım. Bu arada MSI düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha önce işlemci ve ekran kartlarında yaptıklarının aynısını yapacaklar. Şu anlık yeni ekran kartı mimarısına göre kodlar yazılana kadar etkileyeceğini sanmıyorum. Ekran kartı ve sektörün önde giden oyun firmaları ortak çalışır. 9xx ve r7, r9 lar piyasada stokları eritince kodları yazacaklardır. O zaman aralarındaki farkta artacağı için 9xx leri kimse beğenmeyecek. Bekleme şansın var ise bekle.

10xx lerde M harfi kaldırıldı. Masaüstü performans vereceği iki gün önceki nvidia etkinliğinde bildirdiler.

Daha önce işlemci ve ekran kartlarında yaptıklarının aynısını yapacaklar. Şu anlık yeni ekran kartı mimarısına göre kodlar yazılana kadar etkileyeceğini sanmıyorum. Ekran kartı ve sektörün önde giden oyun firmaları ortak çalışır. 9xx ve r7, r9 lar piyasada stokları eritince kodları yazacaklardır. O zaman aralarındaki farkta artacağı için 9xx leri kimse beğenmeyecek. Bekleme şansın var ise bekle.

10xx lerde M harfi kaldırıldı. Masaüstü performans vereceği iki gün önceki nvidia etkinliğinde bildirdiler.
Peki benim 5000 (960M)tl lik bütçem var (alacağım aksesuarlarda dahil soğutucu mouse çanta vs.) Sizce yeni seriyi 1.5 - 2 ay beklesem değermi? Yoksa GTX1060 li seriyi beklemenin bir manası yokmu? Veya bekleyip 970M li seridenmi alsam? @Ali Güngör seninde bu konuda yorumunu rica ediyorum.

Peki 1.5 -2 ay beklemenin bana bir faydası olurmu ? Fiyat Konusunda ?

Edit:Bide fiyatlar sizce 5 bin - 6 bin arasına ne zaman ulaşır.

DeepEdit: Msi dışında almayı düşünmüyorum.

Son düzenleme:
Peki 1.5 -2 ay beklemenin bana bir faydası olurmu ? Fiyat Konusunda ?

Edit:Bide fiyatlar sizce 5 bin - 6 bin arasına ne zaman ulaşır.

DeepEdit: Msi dışında almayı düşünmüyorum.

Vatanda tek bir laptop var. ASUS da yanına gelir ve modeller artınca fiyatlar cazip olur. Netten modellere bakınca Vatan'daki sistem oldukça yüksek. Bu yüzden fiyatı biraz yüksek, daha az bütçeliler de yakında gelir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı