11.000 TL'ye telefon önerisi

Adam Samsung istemiyorum yazmış inatla Samsung önermeye devam ediyorsunuz.

Çünkü bir markanın giriş seviyesi ürünüyle amiral gemisi ürünü bir değil bu yüzden bütçedeki en mantıklı cihazı öneriyoruz. Tercih edip etmemek konu sahibine kalmış sizin gibi daha kötü bir cihaz önermek istemedim S20 FE varken.

Çünkü bir markanın giriş seviyesi ürünüyle amiral gemisi ürünü bir değil bu yüzden bütçedeki en mantıklı cihazı öneriyoruz. Tercih edip etmemek konu sahibine kalmış sizin gibi daha kötü bir cihaz önermek istemedim S20 FE varken.
Ne alıp almayacağını kendisi bilir. Huawei tarafında bir cihaz düşündüğü için bunu attım. Bu paralara S20 FE daha mantıklı bende biliyorum önermesini. İnsanın aklını bulandırmayın. Belli ki Samsung kullanmış memnun olmamış.

Ne alıp almayacağını kendisi bilir. Huawei tarafında bir cihaz düşündüğü için bunu attım. Bu paralara S20 FE daha mantıklı bende biliyorum önermesini. İnsanın aklını bulandırmayın. Belli ki Samsung kullanmış memnun olmamış.
Sen de biliyorsun işte hanginin mantıklı olduğunu ben de diyorum ki ben mantıklı olanı söylerim konu sahibi tecrübesine ve isteğine göre ister tercih eder ister etmez gidip sırf marka algısı yüzünden daha iyisinin olduğunu bildiğim bir cihazı önermek istemiyorum eğer sen istiyorsan git öner ki önerdin zaten gelip laf atmanı gerektirecek bir durum yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı