11.11 indiriminden 200-250₺ mont tavsiyesi

Reddywich

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Tekirdağ
Yağmurda, karda veya soğuk havada rahat rahat kullanabileceğim maksimum 200-250₺'ye mont arıyorum. Aşağıdaki ürünü beğendim ancak olumsuz yorumları biraz endişeye düşürdü beni. Daha iyi ürünler varsa bildiğiniz (mümkünse denediğiniz) yardımcı olursanız sevinirim.
Not: Normalde kıyafetlerimi XL alıyorum.

Bu ürünü tavsiye ederim. İnternette denk gelip almıştım memnunum. Ürün, ikamet yeriniz Bursa'da üretiliyor Türk Outdoor markası. Şapkası da çıkartılabiliyor fermuarlı olarak.

Edit: Bedenlerin çoğu tükenmiş görmedim. Farklı renklere bakabilirsiniz beden için.

Annem görmüş, çok beğendiği için 20 liralık fazlalığın çok önemli olmadığını söyledi ancak @Türker Tomruk 'un tavsiye ettiği model arasında tercih yapmakta zorlanıyorum biraz :D
Bu ürünü tavsiye ederim. İnternette denk gelip almıştım memnunum. Ürün, ikamet yeriniz Bursa'da üretiliyor Türk Outdoor markası. Şapkası da çıkartılabiliyor fermuarlı olarak.

Edit: Bedenlerin çoğu tükenmiş görmedim. Farklı renklere bakabilirsiniz beden için.
Uzun süreli kullanım istediğim için kaliteli olmasını da istiyorum. Malzeme kalitesi nasıldır acaba? İç ve dış malzemesinin fotoğrafını atabilir misiniz veya biliyorsanız nasıl bir şey olduğunu söyleyebilir misiniz (polar, kürk, softshell vb.). Bir de cep derinlikleri iyi mi?
Yorumunuz için teşekkürler. Attığım modeli bugün gidip gördüm ve denedim. Oldukça hoşuma gitti ve kaliteli gözüküyor. Onu alacağım.

Son düzenleme:
Aldınız mı? Benimde gözümde şuan attığınız Delpino'nun o o modeli var var normalde XL-XXL giyen biriyim kalıp dar değilse ama 2 beden bile büyük alanlar var yorumlarda. O derece kalıp küçük mü? Tavsiye eder misiniz?
1.97 99 kiloyum.

Aldınız mı? Benimde gözümde şuan attığınız Delpino'nun o o modeli var var normalde XL-XXL giyen biriyim kalıp dar değilse ama 2 beden bile büyük alanlar var yorumlarda. O derece kalıp küçük mü? Tavsiye eder misiniz?
1.97 99 kiloyum.
Henüz almadım, bir sorun çıkmazsa bugün alacağım. Delpino marka olanı bilmiyorum, sadece görüntüsü hoşuma gitti. O yüzden yorum yapamayacağım :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı