11 aylık askerlik yoklaması nedir?

Türk_ Özü

Decapat
Daha fazla  
Reisler 11 aylık askerlik yoklaması gelmiş. Ne yapmalıyız?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240123_172108_e-Devlet.jpg
    Screenshot_20240123_172108_e-Devlet.jpg
    80,6 KB · Görüntüleme: 56
Kaçak olmuşsun. Hemen oradan muayene işlemlerini başlat ve aile hekimine git. Durumuna göre onay alırsın veya hastaneye sevk edilirsin.
Sağol . 28 yaşına kadar mı erteleniyor Polis olmak istiyorum Üniversite bitince Lisanso zamanın ilerisine ertelenir daha güzel olur. Ne gerekiyorsa hazırım yapmaya Allah hepimizin hedeflerini gerçekleştirmesinde yardımcısı olsun.

Sağ ol. 28 yaşına kadar mı erteleniyor polis olmak istiyorum üniversite bitince lisanso zamanın ilerisine ertelenir daha güzel olur. Ne gerekiyorsa hazırım yapmaya Allah hepimizin hedeflerini gerçekleştirmesinde yardımcısı olsun.

Lisans okursan 28 yaşına kadar, okulu bitirdikten sonra ise 2 sene tecil hakkın var 28'e kadar. Yüksek lisans okursan 30, doktora da 32'e kadar gidiyor sanırım. Eğer tecil hakkın varsa askeri şubeye git söyle ertelerler.

Lisans okursan 28 yaşına kadar, okulu bitirdikten sonra ise 2 sene tecil hakkın var 28'e kadar. Yüksek lisans okursan 30, doktora da 32'e kadar gidiyor sanırım. Eğer tecil hakkın varsa askeri şubeye git söyle ertelerler.
4 yıllık Lisans 1. Sınıfım hocam şuan

Hocam böyle bir yazı çıkıyor depolama izni verdim ama bu çıkıyor nasıl çözebiliriz.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240123_222633_e-Devlet.jpg
    Screenshot_20240123_222633_e-Devlet.jpg
    56,3 KB · Görüntüleme: 40
Sağlık muayenesi olmayacağız o zaman 1.sınıfım okul yapmamış ertelenir diye umuyorum.

Yok dostum muayene işine girersen işin çok uzar hiç gerek yok. Şehrinde sana en yakın askerlik şubesine git durumu anlat yanında ne olur ne olmaz öğrenci belgeni de götür. Hemen orada işlerini hallederler.

Yeni konular

Geri
Yukarı