11 Bin TL'ye kadar "Laptop" Önerisi

İnternette almayacağım media markt vatan teknosa gibi yerlere baktim ama yine yollar monstera çıkıyor gibi

Önerim monster. Bu arada meraktan soruyorum, neden monster almak istemiyorsunuz?

Önerim monster. Bu arada meraktan soruyorum, neden monster almak istemiyorsunuz?

İnternette yedek parçasının olmayışı, servislerinin muamma olması, aldığından 2 hafta sonra anakart yakan arkadaşımın olması ve asus hp lenovo gibi kendini kanıtlamamış olmasi.

İnternette almayacağım media markt vatan teknosa gibi yerlere baktim ama yine yollar monstera çıkıyor gibi
Ege Bey Teknosa gibi yerlerde fiyatlar çok fahiş olabiliyor. Size yolladığım MSI ürünler gerçekten iyi fiyattalar, Monster istemiyorsanız bence almayın, içinize sinsin. Ben Monster kullanıcısı olarak söylüyorum bunu, içinize sineni alın.

Yarın media marktta gözüme kestirdiğim 13 binlik bir HP car düşmezse monster alacağım. Böyle yüksek fiyatlı şeylerde hiçbir şey en başta içime sinmez ama bakalım. İnşallah o HP notebookun fiyatı düşer.
Arkadaşlar şunu aldım destekleriniz için teşekkür ederim içime de sindi doğrusu. Bir tık daha pahalı oldu ama olsun.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…