Çözüldü 11. nesil i3 işlemcili laptop FiveM'i açar mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Dante Costa

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
I3 8GB INTEL HD GRAPHICS 256GB SSD
Meslek
Yazılımcı
RAM
8gb Ram
Ekran kartı
İntel uhd graphics
İşlemci
i3 11th
Merhaba. Sistemimin bilgileri yazmakta acaba bilgisayarım FiveM kaldırır mı? Normal GTA Online açıyor FiveM açar mı? Hızlı cevap verir misiniz? Laptop kullanmaktayım.

Çözüm
Kasabilir, FiveM sunucularında bir sürü plugin, script vesaire bulunuyor. Bunlarda bilgisayarı yoruyor.
Bende Iris Xe i5 11. Nesil laptop var. 200-300 arası Script olan sunuculara girdiğim zaman 1080P Düşük-Orta ayarlarda 35-40 FPS alıyorum seninki daha düşük olur haliyle.

Merhaba. Sistemimin bilgileri yazmakta acaba bilgisayarım FiveM kaldırır mı? Normal GTA Online açıyor FiveM açar mı? Hızlı cevap verir misiniz? Laptop kullanmaktayım.
Deneme dostum 8GB Ram FiveM için hiçbir türlü yeterli olmuyor. Ekran kartında yok zaten FiveM'de zevk alabilmek için minimum 100 FPS civarı almak gerekiyor.

Deneme dostum 8GB Ram FiveM için hiçbir türlü yeterli olmuyor. Ekran kartında yok zaten FiveM'de zevk alabilmek için minimum 100 FPS civarı almak gerekiyor.
Yok bence 30 fps bile yeterli eski cihazımda da oynamıştım fps sınırlaması ile sorun olmuyor.

8 GB ram ile çok fazla drop yersiniz, singleplayerda zaten yiyorsunuz FiveM'de hayli hayli yersiniz. O ekran kartıylada çok fazla FPS alamayacağınızı göz önünde bulundurursak denemeyin bile bence.

Sunucudan sunucuya çok değişir bu soru aslında.

Yeni konular

Geri
Yukarı