11. sınıf derslerinden zor kaynak kitap önerisi

Abranas

Hectopat
Arkadaşlar sizden ifkbm derslerinden zor kaynak kitap önerileri istiyorum. Kolay-orta olan kaynak kitaplarımı çözüyorum zaten ama daha farklı bakış açısına, mantığa dayalı soruları bulunduran zor bir kitap çözmek istiyorum. Benim bulduklarım:
Matematik: Endemik, acil.
Fizik: Çap, Nihat bilgin, yayın denizi.
Kimya: Aydın, çap.
Biyoloji: Paraf.
Sizce yukarıdaki kaynaklar "zor" kategorisine girebilir mi? Teşekkürler.
Fkbm: Fizik, kimya, biyoloji matematik.

Son düzenleyen: Moderatör:
Apotemi ve fen bilimleri yıldız serisine bakmanı öneririm.

Yanlış hatırlamıyorsam bizim hocamız acil yayınlarına kolay demişti diye hatırlıyorum.

Apotemi ve fen bilimleri yıldız serisine bakmanı öneririm.
Hocam ben apotemi 11. sınıf yazınca hiçbir sonuç bulamıyorum. Mesela biyoloji için modern biyoloji ve sistemler olmak üzere 2 adet kitapları var benim bunları mı almam gerek ?

Hocam ben apotemi 11. sınıf yazınca hiçbir sonuç bulamıyorum. Mesela biyoloji için modern biyoloji ve sistemler olmak üzere 2 adet kitapları var benim bunları mı almam gerek ?

Yayınevi diğer yayınevleri gibi SB şeklinde değil de fasikül olarak çıkarıyor. İlgilenmek istediğiniz konunun fasikülünü alabilirsiniz.

ACİL doğru seçim fakat zor istiyorsanız ÇAP almayın.

Matematik acil ve apotemi. Gerçi bizim burda TYT'sini hazırlıklar çözüyor ama daha zoru yok herhalde.

Orijinal yayınları da zor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…