11. sınıf için biyoloji soru bankası önerisi

• Konuyu başlatan Wlixe
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 1B
Eis Yayınları zor diye biliyorum hocam. Bana Kolay-Orta derecede bir soru bankası gerekiyor.

Zorluk derecesi nasıl hocam?

Neden?

Zormuş gibi gözükmek için müfredat dışı sorular soruyorlardı. Ayrıca yks seviyesinin üstünde sorular soruyor deniyor. Ne gerek var ki? Zor olsun diye saçmalıyor yani.

Teşekkür ederim hocam, zaten bana da Kolay-Orta seviyesinde bir kitap gerekiyor.

Sonuç Yayınları Fasikülleri Matematikte kolay orta düzeyde. Biyolojide de farklı değildir ama dersten derse kalite düşebilir. Yine de bir Sonuç'a bak istersen.

Teşekkür ederim hocam, zaten bana da Kolay-Orta seviyesinde bir kitap gerekiyor.
Dostum Biyotik gibi yayınları kesinlikle önermem. Hocalarının falan dediklerine bakma, ben fasiküllerini kullanmıştım ve çok pişman kaldım. Müfredata uygunluğu sıfır. O kaynak sorduğun hocaların müfredatı takip etmiyor.

İllaki alacaksan 345, Hız ve Renk, Miray, Bes yayınlarını alabilirsin. Lakin bana kalırsa ogmmateryal.com'dan fotokopi çıkarman çok daha iyi olur. Bu saydığım yayınlarda da müfredata tamamen uygun olanlar sadece 345 ve Miray yayınları.

ADP Testleri var. MEB'in kaynağı. Onların fotokopisini çek. Ogm Materyal yazıp çıkan soruların fotokopisini çek. Meb Test yaz onları çektir. En iyisi bunlar. Sınavı hazırlayan kişinin kaynakları ve sorularını çözmek her türlü daha mantıklı. Hem de ucuz.

Geri
Yukarı