11. sınıfta 4 dersten kalınca sınıf geçilir mi?

11 sınıfım.

Son güncelleme ile 3 dersten kalınca sınıf geçilmiyordu. Fakat sözlüler var daha, derste iyi olursan 70-80 sözlü girerler.

Hocalar ona göre vermiyor sözlüleri nota göre veriyor keşke tüm hocalar derste davranışımıza göre verse :( cok haksızlık oluyor.

Geçemezsin. Nasıl kaldın o kadar dersten?

Çalıştım yapamadım.

11 sınıfım.

Hocalar ona göre vermiyor sözlüleri nota göre veriyor keşke tüm hocalar derste davranışımıza göre verse :( cok haksızlık oluyor.

Çalıştım yapamadım.

Ben de aynı durumdayım aslında şu an yarınki sınavlara çalışıyorum ben meslek lisesine gidiyorum bizim geçen sene haftada 1 meslek dersimiz vardı 2 tane şu an 5 adet oldu bunlar ve kültür sınavı derslerine giriyorum 3 meslek dersinden garanti kaldım da 2'sinden geçtim Photoshop ve oyun programlamadan eminim geçen seneki hocalarımız davranışlarımıza göre sözlü veriyordu anlaşılıyordu dedikleri şimdikiler baş ağrıtanlardan başka bir şey değil geçemezsen eğer farklı lise nakil git aynı bölümde olmak şartıyla tabii ki 11 de böyle oluyor kimse kaldığını anlamaz zaten sana soracak mı sanki kaldın mı diye geç yazıldım de onu geçtim ben geçen sene onur belgesi ve teşekkür belgesi almış adamım bir garip hissetirdi bu sene bana umarım ikimizda geçeriz ama 3 dersten kalırsan geçiyorsun ama 3'ten fazlaysa geçmiş olsun öyle yaziyor Google'da.

Yeni konular

Geri
Yukarı