11. sınıfta lise değiştirince 9. sınıftan mı başlanır?

Hocam siz ne derseniz öyle olsun :) benimki böyle oldu gerisi beni ilgilendirmiyor.

Hocam ben demiyorum resmiyet söylüyor çıraklık okulunun resmi sitesi söylüyor :D ayrıca nasıl 11'den devam ediyorsunuz milleti kandırmayın lütfen 11 de kalfalık var 12 de ustalık var diye 10'dan başlatıyorlar.

Hocam ben demiyorum resmiyet söylüyor çıraklık okulunun resmi sitesi söylüyor :D ayrıca nasıl 11'den devam ediyorsunuz milleti kandırmayın lütfen 11 de kalfalık var 12 de ustalık var diye 10'dan başlatıyorlar.
Hocam şimdi diyelim ben milleti kandırdım diyelim bundan kazancım ne olacak açıklar mısınız ? Zaten ben kendimde söyledim en iyi bilgiyi okul müdürleri verir diye.

Ben kendi başıma gelen olayı anlattım 11.den devam ettim hatta mezun oldum TYT girdim kazanamadım.

Hocam şimdi diyelim ben milleti kandırdım diyelim bundan kazancım ne olacak açıklar mısınız? Zaten ben kendimde söyledim en iyi bilgiyi okul müdürleri verir diye.

Ben kendi başıma gelen olayı anlattım 11.den devam ettim hatta mezun oldum TYT girdim kazanamadım.

Zaten ben sizin kazancınız için değil insanlar mağdur olmasın diye yazıyorum merak etmeyin :D

Yeni konular

Geri
Yukarı