11. sınıfta sayısaldan eşit ağırlığa geçilmeli mi?

Black Swordsman

Hectopat
Makaleler
3
Merhaba arkadaşlar. 2-3 haftadır aklım karman çorman ve danışacağım ilk yer her zamanki gibi burası. 11. sınıfım ve çok fazla eksiğim var. Hem TYT hem de AYT'den. Burası konumuz değil ama. Sayısaldan temelim yok fakat sözelim iyidir. Acaba şu anda Tm'ye çalışsam mantıklı olur mu yoksa sayısal mı kasmalıyım? Eğer bu yollardan geçmiş arkadaşlar cevap verirse sevinirim.

Geçişler nasıl oluyor, ne zaman oluyor bilgim yok ama TM de secseniz Matematik bilmeniz gerekiyor. Yani tabii ki Fizik, kimya, biyoloji gibi derslerden sorumlu degilsin ama Matematik'ten kaçışın yok TM'de.

İş olanağı, bölüm fazlalığı gibi şeyler açısından sayısal daha iyi. Çalışarak halledilemeyecek bir şey yok ama sevmediginiz bir işi de yapmanız hoşunuza gitmeyebilir.

İyi bir rehber öğretmene gitmeniz iyi olabilir, sizi yönlendirir.

Geçişler nasıl oluyor, ne zaman oluyor bilgim yok ama TM de secseniz Matematik bilmeniz gerekiyor. Yani tabii ki Fizik, kimya, biyoloji gibi derslerden sorumlu degilsin ama Matematik'ten kaçışın yok TM'de.

İş olanağı, bölüm fazlalığı gibi şeyler açısından sayısal daha iyi. Çalışarak halledilemeyecek bir şey yok ama sevmediginiz bir işi de yapmanız hoşunuza gitmeyebilir.

İyi bir rehber öğretmene gitmeniz iyi olabilir, sizi yönlendirir.
Ya hocam dediğiniz gibi bir rehber öğretmen olsa.. Dershanenin rehberlik hocasına yazıyorum, müsait olunca döneceğim diyor fakat malum geri cevap vermiyor. Ayrıca matematiğe savaş açtım her türlü halledeceğim kaçar yolu yok 😂 Bu gün canımın sıkıntısından böyle bir karar aldım. Çalışarak yapılamayacak bir şey yoktur zaten. Sonuç olarak kararımdan vazgeçtim sayısala devam. Cevaplarınız için teşekkürler.

Geri
Yukarı