110 TL F/P fare önerisi

Okan0519

Hectopat
Selamlar dostlar forumda yeniyim 90-110 TL bandında bir mouse bakıyorum biliyorum bütçe dar ama şöyle kendi fikirlerinizi verirseniz iyi olur. Gamepower bane ve Rush Archer RM48 uygun fiyata buldum ama tabii belki daha kalitelileri vardır fikirlerinizi bekliyorum.

Rush Archer daha iyi bir mouse. Gamepower biraz daha dandik geliyor bana.

Rush Archer daha iyi bir mouse. Gamepower biraz daha dandik geliyor bana.
Ytde Rush archer la alakalı bi video göremedim ve resmi sitesinde bilgi edinemedim mobildemi sorun bilemiyorum gamepower bane programının olduğunu ve makro vs atanabildiğini biliyorum.Archerla ilgili bilgin varsa aktarabilirmisin.

Ytde Rush archer la alakalı bi video göremedim ve resmi sitesinde bilgi edinemedim mobildemi sorun bilemiyorum gamepower bane programının olduğunu ve makro vs atanabildiğini biliyorum.Archerla ilgili bilgin varsa aktarabilirmisin.

Archerda'da makro programı var memnun kalmayanlarda var fakat sensörünün oldukça iyi olduğunu
ve DPI seçeneklerinin kuvvetli olduğunu duydum. FPS oyuncuları memnun kalmış genelde.

Archer'da'da makro programı var memnun kalmayanlarda var fakat sensörünün oldukça iyi olduğunu
Ve DPI seçeneklerinin kuvvetli olduğunu duydum. FPS oyuncuları memnun kalmış genelde.

RGB ayarı yapılabiliyor mu peki. Veya Philips SPK9414 alınabilir mi?

RGB ayarı yapılabiliyor mu peki. Veya Philips SPK9414 alınabilir mi?

Philips mouseler daha dayanıklıdır. Söylemeniz iyi oldu bence Philips'i alın.
Biraz büyük ve ağır görünüyor özelliklerine bakılırsa.
Philips ve Archer'da Renk ayarı var. Ama her renk var mı bilmiyorum.
Philips'te RGB var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…