1100 TL Hem tablet hem PC onerisi

Birsenwarsinn

Centipat
Daha fazla  
Hem tablet hem PC olan Windows 10 cihazlar önerir misiniz? 2.el alacağım maks bütçe 1100 TL.

İmkansız gibi bir şey, genelde kırık dökükleri bu fiyata satıyorlar artık fırsatçılar.

Kullanım amacınız nedir?

1100 TL ile rahatça kullanıcağınız bilgisayar yok
Bilgisayar değil kardeşim zaten hem tablet hem laptop eba için zaten oyun olsa bile gta vice City falan açıyor bir kaç model var Casper hometech gibi ama hangisini önerirsiniz diye soruyorum

O bilgisayarlar ne tablet ne de bilgisayar performansi verebiliyor bu yuzden almanizi tavsiye etmiyorum.

Bilgisayar değil kardeşim zaten hem tablet hem laptop EBA için zaten oyun olsa bile GTA Vice City falan açıyor birkaç model var Casper Hometech gibi ama hangisini önerirsiniz diye soruyorum

Laptop dediğiniz cihaz, bilgisayar içine giriyor. Hem tablet androind amaçlı kullanamazsınız. Sizi tatmin ederse Windows 10'un tablet modu var

Gerek yok dostum o kadar masrafa git internet kafenin birisiyle anlaş indirimli köşede bir yerde masa kirala işini gör.

Gerek yok dostum o kadar masrafa git internet kafenin birisiyle anlaş indirimli köşede bir yerde masa kirala işini gör.
Olabilir mantıklı ama virüsten dolayı gitmeye çekiniyorum dostum
Ya amacim hem heryerde tasiyabiliyim hem işimi görsun uzaktan eğitime falan girmek için oyun pek önemli değil

1100 TL'ye iyi bir bilgisayar bulmanız zor ama Samsung Galaxy Tab A '8 ya da Huawei Matepad T8 gibi güzel tablet bilgisayarlar bulabilirsiniz. Windows tabletler pek iyi değil hem Atom işlemcili hem de Windows 10 için yetersiz olan 2 GB RAM bulunuyor.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…