11000 TL hazır sistem önerisi

Bilgi sıfırın altında. 1660S varken neden 1050Ti? 50000TL? Bildiğin birkaç kelimeyi söyleyip duruyorsun. Saçma sapan konuşuyorsun. GoW için 50000 demen ayrı rezillik.
1050ti çoğu oyunu açar yani god of war beklemesin öyle bir sistem istiyorsa 50000TL yi gözden çıkaracak
GoW için 1660 ve 1650S yetiyor ne 50000'i. Saçmalıyorsun. Eski oyun diyorsun da aynı fiyata daha iyileri varken neden kötülerini alsın? Mahalle bilgisayarcıları bile daha mantıklı konuşuyordur.

Son düzenleme:
GoW için 1660 ve 1650S yetiyor ne 50000'i. Saçmalıyorsun. Eski oyun diyorsun da atnı fiyata daha iyileri varken neden kötülerini alsın? Mahalle bilgisayarcıları bile daha mantıklı konuşuyordur.
Cidden öyle ya nereden duydu konuşuyor bilmiyorum ama böyle bir sistemi bu fiyata almak için enayi ve cahil olmak gerek. Allah akıl fikir versin.

Yeni üye olmuş bol keseden olmayan bilgisiyle saçma sapan sistem atıp duruyor. Gram da bilgisi yok. Biri görüp kazara şu mesaja inansa yazık günah gerçekten.

Bunu almayı düşünüyorum.

Bilmiyorum RTX 3050 daha yeni bir kart o yüzden pek güvenmiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…