11000 TL laptop önerisi

oğuzhan211

Kilopat
Daha fazla  
Bütçem 11000TL üç aşağı beş yukarı kendimi zorlayabilirim. 2070 ekran kartlı ve 17.3inc modelli bir şey önerebilirseniz şahane olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçem 12.500 tl civarlarına kadar çıkabilir. 2070li yaklaşık değerde öneri yazarsanız sevinirim. Ayrıca max q ile düz mobil model arasında ne kadar fark var onu da söylerseniz memnun olurum.

Öncelikle tavsiyeniz için teşekkür ederim. Peki 2.el lapyop bulabilir miyim daha önemlisi 2.el laptop almak mantıklı mı?

Bütçem 12.500 tl civarlarına kadar çıkabilir. 2070li yaklaşık değerde öneri yazarsanız sevinirim. Ayrıca max q ile düz mobil model arasında ne kadar fark var onu da söylerseniz memnun olurum.
Black Friday'de laptoplarda iyi indirimler olur diye düşünüyorum şu anlık bunu söyleyebilirim.

Black Friday'de laptoplarda iyi indirimler olur diye düşünüyorum şu anlık bunu söyleyebilirim.
O bilgisayarı bende gördüm fakat kullanan kimse yok nerdeyse. Kullanan birisi genel anlamda bilgisayar hakkında bilgi verirse güzel olur. Fiyat güzel ama casper biraz düşündürücü. Aynı şekilde Monster v19.5 da ilgi çekici bir model. 2.el hakkında deneyimi olup tavsiye verecek kimse çıkmazsa bu ikisinden birini tercih edeceğim.
Bu bilgisayarı ve bu bilgisayarları buldum 2. el olarak mağzadan ama yinede bilgili kişilere sormak istedim. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
2.el almak istemiyorum garanti süresinden dolayı. V19.5 ve ya g900 alacağım. Ekranı büyük olduğu için monster'a daha yakınım hangisini tavsiye edersiniz bana depolama ekleyip monster almak daha mantıklı gözüktü.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı