11000 TL monitör dahil sistem toplama

4Xylar

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, 11 k bütçe ile monitör dahil PC toplamak için öneriniz var mı? Hazır PC veya ürünleri tek tek atabilirsiniz. Daha çok Valorant CS:GO gibi oyunlar oynuyorum. Ona göre yaparsanız teşekkür ederim.

Kasa olarak bunu da tercih edebilirsin. 80+ Bronze sertifikalı PSU'a sahip düzeltme yapayım dikkat etmemişim ilkinin linkine gidince bu kasaya götürüyor seni zaten :).

Tamamdır teşekkürler. Fakat önerdiğin kasada PSU var mı ve bu sistemi toplarsam Valorant ve CS:GO'da kaç FPS alırım ortlama?

Kasada PSU var(80+ Bronze).
1080P testi:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1440P testi:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
ASUS TUF Gaming VG24VQ 23.6" 144Hz 1ms (HDMI+Display) Freesync Curved Monitör | Trendyol
Ayrıca onun yerine bu monitörü alsam çünkü genelde monitörü eğik oynayan biriyim ve senin attığın monitörde o yok sanırım.

Evet bu monitör de güzel bir monitör kullanabilirsin tabii. Ben 27 inç tercih edeceğini düşündüm diye o monitörü önermiştim. Ama almayı düşündüğün monitörün modelini forumda iyice araştır kullanıcı deneyimlerini oku. Çünkü bazı monitörlerde kronik sorunlar olabiliyor(ölü piksel gibi).

Evet bu monitör de güzel bir monitör kullanabilirsin tabii. Ben 27 inç tercih edeceğini düşündüm diye o monitörü önermiştim. Ama almayı düşündüğün monitörün modelini forumda iyice araştır kullanıcı deneyimlerini oku. Çünkü bazı monitörlerde kronik sorunlar olabiliyor(ölü piksel gibi).
Tamamdır, çok teşekkürler.

Geri
Yukarı