110W üzeri 3060 bulunan laptop önerisi

Bütçe
20000
Bu laptop epeyde yok HP ürün uzmanı tgp değerini bilmiyor söyleyemiyor. Siz nereden biliyorsunuz kullanan tanıdığınız mı var?

Aynen bende tedirgin oldum. Açıkçası gerçekten içime sinecek uzun seneler kullanabileceğim bana problem çıkarmayacak bir şey istiyorum HP Omen'e güvenebilir miyim?

Zaten Lenovo Gaming Ideapad 3 var 18k bandında, Tulpar T5 20.3 var bir de ekstra olarak 21.6 var.

Laptop zaten kasa olarak kullanacağım %60 %70 o şekilde düşünebilirsiniz.

bu laptop epeyde yok hp ürün uzmanı tgp değerini bilmiyor söyleyemiyor.siz nereden biliyorsunuz kullanan tanıdığınız mı var?
Kart testlerde 100W'ın üstüne çıkmıyor. Performansı da bunu doğruluyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
1645601850160.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
erdi özüağ 3070 lisini incelemiş.Bu adamın inlemeleri reklam sponsor gibi değil ve beğenmiş termal ısısını performansını bir izle istersen aynı kasa
Aynen bende tedirgin oldum. Açıkçası gerçekten içime sinecek uzun seneler kullanabileceğim bana problem çıkarmayacak bir şey istiyorum HP Omen'e güvenebilir miyim?

Zaten Lenovo Gaming Ideapad 3 var 18k bandında, Tulpar T5 20.3 var bir de ekstra olarak 21.6 var.

Laptop zaten kasa olarak kullanacağım %60 %70 o şekilde düşünebilirsiniz.

HP Omen ekran kartı watt değeri kaçtır.

Gerçekten içime sinerse 21 22 kadar çıkabilirim.
Omen 100W.
erdi özüağ 3070 lisini incelemiş.Bu adamın inlemeleri reklam sponsor gibi değil ve beğenmiş termal ısısını performansını bir izle istersen aynı kasa
AMD sevici bu adam. Ben sevmiyorum videolarını.

Yeni konular

Geri
Yukarı